Kocaeli'de İl Başkanı'na tehdit
Siyaset
07 Temmuz 2018 Cumartesi 14:42

Kocaeli'de İl Başkanı'na tehdit

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, sosyal medya aracılığıyla tehdit edildi.

BBP Kocaeli İl Başkanı Serhat Duyar, KOÜ'de Öğretim Görevlisi olan Ömer Faruk Gergerlioğlu hakkında suç suyurusunda bulunmuş, daha sonra Gergerlioğlu görevinden ihraç edilmişti. 

Serhat Duyar, Gergerlioğlu'nun 24 Haziran seçimlerinde milletvekili seçilmesi sonrasında da açıklamalarda bulunmuştu. Açıklamasında Gergerlioğlu'nun vekilliği düşecektir ifadelerinde yer vermişti.

SERHAT DUYAR BU PAYLAŞIMDA BULUNMUŞTU

"Kentimizde de pkk'nın siyasi uzantısı hdp 1 Vekil çıkardı. pkk terör örgütünün propagandasını yapan bu suçtan 2,5 yıl mahkum olan ve aynı suçtan dolayı memuriyetten ihraç edilen Gergerlioğlu cezasının onaylanmasının ardından Vekilliği düşecektir, düşmelidir."

Duyarın bu paylaşının ardından kendisine yönetilen tehditler

DUYAR'A "Ulan faşist oğlu faşist senin babanın oylarıylamı seçildi.S*** git düşürülecekmiş sen hiç tokat yemedin herhalde seni Fethiyenin ortasında anırtırım sığır"

"Kocaeli HDP milletvekili Sayın Ö.Faruk Gergerlioğlu 90 bin oy ile seçilip alnının akıyla mazbatasını almıştır.Kendisi hakkında ileri geri konuşan başta BBP Kocaeli il başkanı Serhat Duyar başta olmak üzere terbiyesizlik yapanlara diyoruzki haddinizi bilin. @SerhatDyr41"

"Kendileri başkalarının etekleri altına saklananlar Halkın temsilcisini hazmedemiyorlar.Ömer hocamız kürt ve türk olmak üzere her kesimin oyunu almıştır ve bunu hazmedemeyen faşistler pislik atmaya başlamıştır.Buradan tekrar sesleniyoruz @SerhatDyr41 Serhat Duyar son olsun !"

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:02
06:43
13:03
16:26
19:02
20:30

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

25 Eylül 1396
Yıldırım Bayezid, Niğbolu Zaferi'ni elde etti.

SÜPER LİG PUAN DURUMU