MHP'de liste 1 Köse mi?
Siyaset
17 Mayıs 2018 Perşembe 18:40

MHP'de liste 1 Köse mi?

MHP'nin Kocaeli'deki en önemli isimlerinden Kemal Köse, Lideri ve partisini abi an olsun bırakmadı. Partisinden Milletvekili Aday Adayı olan Köse ile ilgili milletvekili sıralamasında ilk 2'de olacak değerlendimeleri yapılırken, en yakın yol arkadaşı Engin Seçkin sosyal medya hesabından konuya ilişkin paylaşımda bulundu.
MHP'de Kemal Köse'nin en yakın yol arkadaşlarından olan Engin Seçkin, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak 'Kocaeli 1. sıra hayırlı olsun reisime' ifadelerini kullandı. 
 
KEMAL KÖSE'NİN YOL ARKADAŞI PAYLAŞTI
 
 
 
 

KOCAELİ 1.SIRA HAYIRLI OLSUN REİSİME

DİĞER HABERLER

Boşaltılan askeri alanlarda inceleme

CHP Kocaeli İl Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan, Komisyon üyeleri Orman Yüksek Mühendisi Mustafa Zengin, Gazeteci ve Laborant Bülent Karagöz ve 3 Kadın yürüyüşçüsü Nursel Karagöz Cephanelik diye bilinen, boşaltılan askeri alanda incelemelerde bulundu.İncelemeler sonrasında Çevre ve Sağlık Komisyonu bir açıklama yaptı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:Kocaeli'de boşaltılan ve boşaltılacak olan askeri alanların bilinçsizce betonlaşmaya açılmasının doğuracağı sonuçlar üzerine bir çalışma başlatarak, konuyu kamuoyu ile paylaşmayı bir vatandaşlık görevi olarak gördük.CHP Kocaeli Çevre ve Sağlık Komisyonu olarak; yıllardır, ağaç ve orman katliamlarının sonuçları konusunda yetkilileri ve yurttaşlarımızı uyarıyoruz ancak son zamanlarda yurdumuzun çeşitli illerinden art arda gelen sel baskını haberleri ile doğaya verilen tahribatın ve ranta dayalı bilinçsizce yapılaşmanın sonuçlarının neler olabileceğine de dikkat çekmemiz gerektiğini düşündük.

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
03:15
05:27
13:09
17:07
20:29
22:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Türk din adamı, çevirmen, hattat, aynı zamanda Okan Bayülgen'in dedesi olan Elmalılı Muhammed Hamdi Yazır vefat etti.

SÜPER LİG PUAN DURUMU