Milletin yanında, sahada
Siyaset
15 Mayıs 2018 Salı 14:34

Milletin yanında, sahada

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Beyhan Korkmaz, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Seçimden seçime değil, her zaman partisi için milletin yanında ve sahada olan Korkmaz, CHP aday adayları arasında ön plana çıkan isim oldu.

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Beyhan Korkmaz, partisinin başarılı olması için çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları esnasında milletin sorunlarını dinleyen ve bu sorunun çözülmesi noktasında dile getiren Korkmaz, dikkat çekiyor.

Beyhan Korkmaz, yine bu saha çalışmaları esnasında engelli bir genç ve ailesinin sorununu dinledi. Engelli evlatlarını zamanında doktora getiremeyen ailenin sıkıntısını dinleyen Korkmaz, şu ifadeleri paylaştı:

'Bir tarafta , saglikda cigir actik diyen bir Akp hukumeti, bir tarafta , normal yurdum insani vatandas! Bu aksam, siyasi çalışma yaparken karşılaştığım bu güzide Ailenin, en büyük sorunu, engelli evlatlarini zamanında doktora götürememek! Yanlış duymadıniz! Vatandaş, hastasını, zamanında doktora götüremiyor. Hastaneden randevu alma sorunu var. Hadi randevuyu aldin, en ufak bir dişle ilgili problemde anestezi alabilir raporuna ihtiyaç var, drekt çocuk hastanesine gidilmesi gerekiyor , yeniden randevu alıp, anestezi raporu aldıktan sonra, tekrar dış hastanesinden randevu alıp , tekrar görünüp, verilen tarihte de gelip dişinize ancak bu yöntem ile uygulama yaptirabiliyorsunuz.'

BEYHAN KORKMAZ: BİZ VARIZ CHP VAR

Engelli ve kanser hastalarına numaratorde öncelik var denilmesine rağmen, bu bürokrasiye, son verilecek , yeni bir uygulama yapmak zor değil! Vatandaşın derdi ile dertlenmeyen çözüm uretemez.Biz varız Chp var! 

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Beyhan Korkmaz, milletin yanında ve sahada etkili bir çalışma yürütüyor. Korkmaz, mücadeleci tavrıyla da ön plana çıkıyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:53
07:37
12:56
15:34
17:52
19:24

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

13 Kasım 2009
Su bulma umuduyla ayın güney kutbunu bombalayan NASA, çarpma sonucunda ayda önemli miktarda su bulunduğunu duyurdu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU