Milletvekili Hürriyet, kent yöneticilerini göreve çağırdı
Siyaset
10 Temmuz 2018 Salı 15:31

Milletvekili Hürriyet, kent yöneticilerini göreve çağırdı

Kandıra yolunda sıkça yaşanan kazalar sonrası vatandaştan yöneticilere kadar herkes serzenişte bulunmaya başladı. Son olarak yaşanan kazada 3 kişinin ölmesi içimizi cızlattı. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kandıra yolunda yaşanan kazalar sonrası açıklama yaparak, bu yolda çalışmalar acilen başlamalı, aksi takdirde Kocaeli halkı kent yöneticilerini sonuna kadar affetmeyecek dedi.HÜRRİYET'İN AÇIKLAMASI

Her yıl yüzlerce trafik kazasının yaşandığı ve ismi ölüm yoluna çıkan İzmit Kandıra yolu önceki gün yine kana bulanmış ve biri bebek 3 vatandaşımızın canına mal olmuştur. Öncelikle kazada hayatlarını kaybeden insanlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar ve yaralılara acil şifalar diliyorum.

Ne var ki; meclis çatısı altında defalarca dile getirmeme rağmen alınan önlemler hep söylemde kaldı, bir türlü somut adım atılamadı. Pek çok bakan geldi, pek çok açıklama yapıldı. 2018 yılında bu kanlı yolun duble yol olarak hizmete gireceği dahi açıklandı. Ancak geride kalan sadece İzmit Kandıra yolunda yakınlarını kaybeden ailelerin gözyaşları oldu.

Kandıra yolu üzerinde yaşanan trafik kazaları artık birer kaza olmaktan çıkmış cinayete dönüşmüştür. Bu yolun durumu ortadadır. Bu kenti yönetenler ölen insanların sızısını bir az olsun vicdanlarında hissediyorsa bir an önce çalışmaların başlaması ve hız kazanması gerekmektedir. Aksi halde Kocaeli halkı kent yöneticilerini sonuna kadar affetmeyecek ve hayatlarını kaybeden insanların ahı sonsuza kadar onların üzerinde olacaktır!

Saygılarımla.

 

Av. Fatma KAPLAN HÜRRİYET

   CHP Kocaeli Milletvekili

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:01
06:42
13:04
16:27
19:03
20:32

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

24 Eylül 1996
Klasik Türk müziği sanatçısı Zeki Müren öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU