Milli para çıkışı
Siyaset
11 Ağustos 2018 Cumartesi 19:37

Milli para çıkışı

Ak Parti Rize İl Danışma Meclisi'nde konuşan Erdoğan, Devlet olarak alacağımız tedbirlere ilişkin bakanlarımız çalışıyor. Milli para ile ticarete hazırlanıyoruz dedi.

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep  Tayyip Erdoğan, "Meselenin dolar olmadığını, avro olmadığını, altın olmadığını  biz gayet iyi biliyoruz. Bunlar ülkemize karşı açılan ekonomik savaşın  kurşunlarıdır, gülleleridir, füzeleridir. Biz elbette bunlara karşılık vermek  için gereken tedbirleri aldık, alıyoruz. Ama asıl olan bu silahları ateşleyen  elleri kırmaktır." dedi. 

Türkiye'nin dostluğuna ihtiyacı olmayanlara kendilerinin de ihtiyacı  olmadığına dikkati çeken Başkan Erdoğan, "Kurmuş, faizmiş, cezaymış, yaptırımmış,  hiçbiri umurumuzda değil. Biz bu günlere milletimize güvenerek, milletimizle  birlikte mücadele ederek geldik. Bundan sonra da aynı şekilde bu yola devam  edeceğiz. Daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz, daha çok mücadele edeceğiz.  Bizim krizden çıkış formülümüz budur. Hep söylüyorum, kimseden inayet  beklemeyeceğiz, kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz." ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU