Özer siyasetin mutfağında
Siyaset
15 Mayıs 2018 Salı 19:01

Özer siyasetin mutfağında

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Nedim Özer, diğer partilerden önemli destek sağlayacak isimlerle temasta olduklarını ve çalışmalarını tamamen bu yönde yürüttüklerini belirterek, Cumhurbaşkanımız Erdoğan ilk turda bu işi bitirecek ve Cumhur İttifakı TBMM'de çoğunluğu elde edecek dedi.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Nedim Özer, farklı çalışma metoduyla dikkat çekiyor. Aday Adaylığı başvurusunun hemen sonrasında Ak Parti seçmeni dışında muhalefet kanadında yer almış isimlerle temasa geçen ve destek isteyen Özer, 24 Haziran'da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın oyunun üzerine oy getirmek için çalışmalıyız dedi. Nedim Özer, 24 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin dönüm noktası olduğunu ve hayati bir seçim olduğuna vurgu yaparak Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ı ilk turda hedefe ulaştıracaklarına inandığını belirtti.

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Nedim Özer, milli görüş çizgisinde siyasetin herzaman içinde olduklarını ve ekip arkadaşlarımızla Ak Parti'ye ve Cumhurbaşkaşkanımız Erdoağn'ın millet desteğinin üstüne yeni isimlerin desteğini ekleyeceklerini açıkladı. Özer, kendisinin Kocaeli'de bu çalışmayı yürüttüğünü, ekip arkadaşlarının da diğer illerde benzer çalışma içerisinde olduğunu vurguladı.

Bu arada Kocaeli Esnafının abisi Kemal Kaya'nın da destek verdiği konuşulan Nedim Özer'in önemli sürpriz bir ismi de Ak Parti'ye katacağı ve desteğini alacağı bildirildi.

 

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU