SP'den 10 Kasım Mesajı
Siyaset
10 Kasım 2018 Cumartesi 12:24

SP'den 10 Kasım Mesajı

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ölüm yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayınladı.

SAADET PARTİSİ KOCAELİ İL BAŞKANI NURETTİN ÇELİK'İN 10 KASIM MESAJI

İstiklalimizin emperyalizmin kıskacına düştüğü bir dönemde; "Ya İstiklal Ya Ölüm!" diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde başlatılan bağımsızlık mücadelemiz coğrafyamızda emelleri olan emperyalizmin planlarını topyekûn bozmuştur.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milletimizin bağımsızlık konusundaki vazgeçilmez kararlılığını, mücadele ruhunu ve inancını arkasına alarak Türkiye Cumhuriyeti'ni kurmuş, öncülük ettiği Milli Mücadele hareketi ile milletimizin esarete asla boyun eğmeyeceğini bütün dünyaya göstermiştir. Yalnızca yurtta değil, dünyada da barış diyen, tüm dünyanın takdir ettiği büyük bir devlet adamı olarak da kabul görmüştür.

İnanıyoruz ki bugün dünyaya hakim olan açlık, sefalet, kan ve gözyaşına son verecek iradeyi yine milletimiz ortaya koyacaktır. Bundan bir asır evvel şartların bütün olumsuzluğuna rağmen milletimiz adeta küllerinden yeniden doğmuştur.

Aziz milletimiz bugün de insanlık için bunu başarabilecek azim ve kararlılığa sahiptir.

Bu vesileyle vefatının 80. Sene-i devriyesinde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Milli Mücadele kahramanlarımızı ve bu vatan için canını vermiş bütün şehitlerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
06:00
07:45
12:57
15:30
17:47
19:20

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

20 Kasım 1985
Microsoft Windows 1.0 piyasaya çıktı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU