Başkan Baran'a söz
Spor
11 Mayıs 2018 Cuma 00:22

Başkan Baran'a söz

Körfez'i ulusal ve yerli yarışmalarda temsil eden ve edecek olan güreşçilere malzemelerini teslim eden Başkan İsmail Baran, madalya sözü aldı

‘Sporun Başkenti Körfez’ sloganı ile göreve geldiği günden bu yana spora olan yatırımını ve desteğini sürdüren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, yıl boyunca güreş dalında müsabakalarında mücadele edecek sporculara malzemelerini teslim etti. Geçtiğimiz yıl güreş dalında Körfez’i onurlandıran güreşçilerimizden bu yıl da madalya beklediğini belirten Başkan İsmail Baran, “Aldığınız her başarı, sadece bizleri değil, tüm Körfezlileri mutlu ediyor” dedi.

GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Ata sporu olan güreşin geleneklerin yaşatılması adına da önemli olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, sporculara katılacakları yarışmalarda başlarılar diledi. Kıspetlerini ve spor malzemelerini alan sporcular da Başkan İsmail Baran’a desteğinden dolayı teşekkür ederken, “Başkanımız bizden madalya istedi. Biz de onun sözünü şimdiden veriyoruz. Başkanımızın ve Körfezlilerin bize olan güvenini boşa çıkartmayacağız” dedi.

BAŞARIYI GETİRECEKTİR

Körfez Belediyesi Spor Akademileri Güreş Koordinatörü Veysel Şirin de Başkan İsmail Baran’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız sporcularımıza kıspetlerini kendi elleriyle teslim etti, başarılar diledi. Ata sporuna olan desteğinin her zaman süreceğini belirtti. Yaptığı bu destek, başarılarla ilçemize geri dönecektir” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU