Mesut Özil'e anlamlı destek
Spor
01 Ağustos 2018 Çarşamba 17:32

Mesut Özil'e anlamlı destek

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları Yönetimi cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekilmesinin ardından ırkçılığa maruz kalan Mesut Özil’i unutmadı.

Recep Tayyip Erdoğan ile bir fotoğraf karesinde yer almasıyla dünya kupası öncesi ve sonrası ırkçı söylemlere maruz kaldığı gerekçesiyle Almanya Milli Takımı’nı bıraktığını açıklayan Türk asıllı Mesut Özil’e destek çığ gibi büyüyor. Mesut Özil’i unutmayan AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları, Mesut Özil’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çekildiği fotoğrafı dün akşam oynadıkları halı saha maçı öncesi pankart halinde açarak, Mesut Özil’e büyük destek verdi.

MESUT ÖZİL’İN YANINDAYIZ
Mesut Özil’in başarılı olduğunda Alman, başarısız olduğunda gurbetçi kimliği ile sorgulanmasını vurgulayan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, “Gençler olarak her zaman Mesut Özil’in karakterine ve futboluna sevgi duyduk. Mesut Özil, Almanya Milli Takımı’nı seçtiğinde Türkiye’de yaşayan gençlerin sevgisi ona hiçbir zaman azalmadı. Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile bir fotoğraf karesinde yer aldı diye ırkçı söylemlere maruz kaldı. Mesut Özil’i dik duruşundan dolayı tebrik ediyoruz.  Karamürsel AK Gençlik olarak Mesut Özil’in yanındayız” dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU