AK Kandıra'dan çok özel iftar
Tek Kulis
13 Haziran 2018 Çarşamba 12:43

AK Kandıra'dan çok özel iftar

AK Parti Kandıra İlçe Teşkilatı ‘’Birlikte olalım birlikte paylaşalım ‘’ sloganıyla ilçede yaşayan yaşlı, dul ve kimsesizlerle iftar sofrasında bir araya gelerek gönülleri fethetti

 

AK Kandıra’dan çok özel iftar

AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Seçim Koordinasyon Merkezi programları kapsamında ‘’Birlikte olalım birlikte paylaşalım’’ sloganı ile yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaşlarla iftar sofrasında bir araya gelindi. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, AK Parti Kandıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülnur Bayram ve ekibinin yanı sıra AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz’in katılımlarıyla iftar sonrası 24 Haziran seçimleri ve ülke gündemi değerlendirilirken, vatandaşların dilek ve temennilerini de dinlendi.

VATANDAŞIMIZIN FERASETİNE GÜVENİYORUZ
İftar sonrası gündemi değerlendiren AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, ‘’ Hükümet programımız çerçevesinde atılan adımlarla geçmişe oranla kıyaslanamayacak oranda yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaşımızın yanında olduk. Olmaya da devam edeceğiz. 24 Haziran sonrası atılan adımların artarak devam edeceğine inanıyoruz. Güçlü ve müreffeh bir Türkiye için 24 Haziran seçimlerinin önemi ortadadır. Vatandaşımızın ferasetine güveniyoruz. Kendimizden eminiz. Allah ülkemizin yar ve yardımcısı olsun’’ dedi.

YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
İftarda yaşlı, dul ve kimsesiz vatandaşlardan 24 Haziran seçimlerinde destek isteyen AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hayrettin Deniz, “Geçtiğimiz 16 yılda tüm ülkede katrilyonlarca liralık bir kaynak kullanarak tüm yetimlerin, dulların, engellilerin, yaşlıların, kimsesizlerin yanında olduk. AK Parti önümüzdeki yıllarda da yanınızda olmaya devam edecek. Birlikte güçlü olacağız, birlikte paylaşmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU