Başkan Köken;  Bayram Öncesi Memur Çalışanlarını Sevindirdi
Tek Kulis
13 Haziran 2018 Çarşamba 13:15

Başkan Köken;  Bayram Öncesi Memur Çalışanlarını Sevindirdi

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 'Sosyal Denge tazminatı  Sözleşmesi'yle Haziran 2018 itibariyle Belediyede görevli memurları ve sözleşmeli personeli memnun edecek bir miktar belirlediklerini  belirterek, ödemelerin bayram öncesi yani bu gün yapıldığını ifade etti.

Kandıra Belediyesi ile (BEM-BİR-SEN) arasında Sosyal DengeTazminatı Sözleşmesi imzalandı.Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in makamında düzenlenen imza törenine Başkan Ünal Köken  ve  BEM-BİR-SEN Kocaeli Şube Başkanı  Sadi Can Aygen ile Aziz Kılıç katıldı.

Burada bir konuşma yapan  Başkan Köken, Belediyede çalışan personele en iyi maddi imkanları sunmayı arzu ettiklerini belirterek, "Personelimizi daha fazla gelir elde etmesini, yaşam standartlarının yüksek olmasını, sosyal anlamda daha fazla kendisine katkı yapacak kazanımlarının olmasını istiyoruz. Dolayısıyla bu sözleşme altına kolaylıkla imza atacağımız bir sözleşme oldu. ‘’ dedi.

Başkan Köken ; ‘’Haziran 2018 tarihi itibariyle Kandıra Belediyemizde memur ve sözleşmeli statüdeki personelimize Sosyal Denge Tazminatı adıyla ilave imkan sağlayacak bir sözleşme bu. Biz bütün şartlarımızı Kandıra Belediyesi olarak zorladık. Hem memurlarımız, hem sözleşmeli Memurlarımız için hem onların aileleri için, hem BEM-BİR-SEN, hem de Belediyemiz için bu sözleşme hayırlı uğurlu olsun" dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:28
07:08
12:56
15:58
18:23
19:52

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

19 Ekim 1448
Osmanlı padişahı II. Murat, Kosova Zaferi'ni kazandı.

SÜPER LİG PUAN DURUMU