En büyük gücümüz gençler
Tek Kulis
18 Mayıs 2018 Cuma 10:50

En büyük gücümüz gençler

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 Başkan Doğan mesajında en büyük zenginliğimizin Türk gençleri olduğunu belirterek " 19 Mayıs 1919, Türk Milletinin yeniden doğuşunun günüdür. Samsun'da düşmana karşı açılan bayrak, yeni ve dinamik bir sürecin temellerini atmıştır. Türk milleti kaderini hep kendi elleriyle yazmıştır.  Milletimizin, dünyanın en büyük gücü olması yolundaki en önemli gücümüz gençlerimizdir.

GENÇLERE HER ZAMAN DESTEK OLUYORUZ

 Türk gençliği, aydınlık yarınların teminatıdır. Bu nedenle en önemli görevimiz gençlerimize destek olmak, onları en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Biz, gençlerin eğitim, kültür, sanat ve spor alanlarında daha iyi olmaları için her türlü imkanımızı seferber ediyoruz. Gençlerin daha iyi koşullarda eğitim görmesi, kültürle sanatla iççice olması ve sporu hayatlarının bir parçası haline getirmeleri için şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Mustafa Kemal Atatürk "Ey yükselen yeni nesil, gelecek sizindir. Cumhuriyeti biz kurduk; onu yükseltecek ve sürdürecek sizsiniz" diyerek Türk gençliğine verdiği değeri ifade etmiştir. Bugün de Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere hükümetimiz, gençlerine güvenmekte ve hayatın her anında onları daha etkin, daha aktif hale getirmeye çalışmaktadır. Bunun en somut örneklerinden biri de yeni anayasada yer alan seçilme yaşının 18 olarak değiştirilmesidir.

 DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

 Türkiye'nin refah ve aydınlık yarınları için umudumuz, en büyük gücümüz gençlerimizdir. Bu büyük sorumluluğun bilinciyle gençlerimiz, daha çok çalışmalı, ülkelerine ve milletine faydalı bireyler olmaya gayret etmeliler. Bu duygu ve düşüncelerle, gençlerimizin ve tüm milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı yürekten kutluyor, selam ve sevgilerimi iletiyorum" dedi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:57
15:59
18:25
19:53

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU