Karamürselli Gençler Genç Kürsü'de buluştu
Tek Kulis
17 Mayıs 2018 Perşembe 11:21

Karamürselli Gençler Genç Kürsü'de buluştu

AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, ilçe gençlik kollarının düzenlediği "Genç Kürsü " programında gençlere, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlattı

 

AK Parti Karamürsel İlçe Gençlik Kolları önceki akşam düzenledikleri toplantılarına AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel'i davet ederek Genç Kürsü programı düzenledi. İlçe binasındaki toplantı salonunda gerçekleşen Genç Kürsü programına İlçe Başkanı Recep Demirel'in yanı sıra AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi Muharrem Top, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Ekin, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, İlçe Gençlik Kolları SKM Başkanı Özgür Pekyürek, ilçe gençlik kolları yöneticileri, üniversite birimi ve lise birimi katılım gösterdi. Özellikle yeni seçmen biriminin yoğun katılım gösterdiği Genç Kürsü programında konu 24 Haziran seçimleri oldu.

"KARAMÜRSEL GENÇLİĞİ HAZIR"
Programın açılış konuşmasında gerçekleştiren İlçe Gençlik Kolları Başkanı Onur Gökakın, "Bir abiniz, bir kardeşiniz olarak sizlerle 27 mahallemizi karış karış gezeceğiz. Bizler bu ülke için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz ve bu duruşa yakışan şekilde Karamürsel'de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Genç ayrımı yapmadan Karamürsel'de bütün genç kardeşlerimize dokunacağız. 24 Haziran seçimleri için Karamürsel Gençliği hazır" ifadelerine yer verdi.

GENÇLERE ÖVGÜ YAĞDIRDI
Özellikle ilk defa oy kullanacak olan gençlere hitap eden Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel, "Partimiz son 15 yılda sağlık, eğitim ve ulaşım alanında önemli reformlara imza attı. 15 yıl öncesiyle bugünün arasında tarif edilemeyecek bir fark var. Sizler şuan 18 yaşındasınız ve ilk defa oy kullanacaksınız. 18 yaş artık hem seçiyor hem de seçiliyor. Bu seçimde sizlere çok iş düşüyor. Karamürsel'in bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi gençlik kolları başkanı ve yönetimi ile çalışıyorum. 24 Hazirandaki seçimin kaderini siz gençler belirleyeceksiniz" dedi.

SÖZ VERDİLER
Konuşmaların ardından soru-cevap şeklinde devam eden Genç Kürsü programı sonra gençler büyük bir aile fotoğrafı vererek, "24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a en yüksek oy Karamürsel Gençliğinden gelecek" mesajını verdi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:57
15:59
18:25
19:53

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU