Kocaeli'de fizik tedavinin ilk adresi: FİZOMER
Tek Kulis
18 Mayıs 2018 Cuma 13:43

Kocaeli'de fizik tedavinin ilk adresi: FİZOMER

Alanında uzman hekimler ve yenilikçi çalışma prensibi ile Kocaeli’de fizik tedavi denilince akla gelen ilk yer olan Fizomer Tıp Merkezi sunduğu ayrıcalıklar ile göz dolduruyor.

Fizomer Tıp Merkezi, A Tipi Tıp Merkezi statüsünde Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 10 ‘da 2.500 metre kare alanda  hizmet veriyor. Doktor kadrosunda Opr. Dr. Bülent Yıldız,  Opr. Dr. Mehmet Apaydın, Uzm. Dr. Ayşe Özgül Aytekin, Uzm. Dr. Ümit Akbaş, Uzm. Dr. Turgay Özaltın ve Uzm. Dr. Ersin Şahin  gibi alanında uzman isimler bulunduran Fizomer Tıp Merkezi Kocaeli’de fizik tedavi denilince akla ilk gelen yer.

GÜNDE 100’DEN FAZLA HASTA

Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında iddialı bir politika izleyen Fizomer Tıp Merkezi’nde şu anda 4 Uzman Fizik Tedavi Hekimi, 15 Fizyoterapist, 4 Fizik Tedavi Teknikeri, 2 ATT, 1 Hemşire görev yapıyor. Rehabilitasyon hizmetlerini 11 fizik tedavi uzmanı ile yürüten merkez, günde 100’den fazla Cerebral Palsi, Hemipleji(İnme), Parkinson, MS, Parapleji, Yutkunma Bozukluğu, Konuşma Bozukluğu, KOAH gibi hastalıkları bulunan vatandaşlara hizmet veriyor.

SUNDUĞU AYRICALIKLAR VE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Yutkunma Rehabilitasyonu’nda İzmit’te tek rehabilitasyon merkezi olan Fizomer’de bu önemli alanda Fizyoterapist Halil Aksoy görev yapıyor. Fizik tedavi konusunda dev kadrosu ile Kocaeli’de sektörünün vazgeçilmez firması olan Fizomer sunduğu ayrıcalıklar ve verdiği kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman bir adım öne çıkıyor. Fizomer Tıp Merkezi anlaşmalı olduğu kurum ve kuruluşlar ve indirim fırsatları ile sizleri bekliyor.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:57
15:59
18:25
19:53

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU