SKM'de madde bağımlılığı ve uyuşturucu konuşuldu
Tek Kulis
15 Mayıs 2018 Salı 15:14

SKM'de madde bağımlılığı ve uyuşturucu konuşuldu

Kocaeli İl Halk Kütüphanesi'nin 'Uyuşturucu ile Mücadele" eylem planı kapsamında gerçekleştirdiği, "Madde Bağımlılığı ve Uyuşturucu" konulu seminer Sabancı Kültür Merkezi'nde gerçekleşti.

Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim üyesi Psikiyatri Doç. Dr. Aslıhan Özlem Polat ile Dr. Andrei Nalımov'un konuşmacı olarak katıldığı programa; İl Halk Kütüphanesi Müdürü  Adil Üğüten, müdür yardımcısı Gülfem Öztin, kütüphane personeli ile Mimar Sinan, Gazi, İzmit ve İzmit Endüstri Meslek lise öğrencileri ile öğretmenleri katıldı.  Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın ardından söz alan Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Üğüten, madde bağımlılığı konusuna dikkat çekerek;

KONUŞMACILARA ÇİÇEK

"Kötü alışkanlıklardan kurtulmanın en iyi yolu iyi alışkanlıklar edinmektir. İşte bunun en güzel örneği de bol bol kitap okumaktan geçer" ifadelerini kullandı. Daha sonra konuk konuşmacıların sahneye çıkarak slayt eşliğinde gerçekleştirdikleri sunumda, madde bağımlılığı, uyuşturucu, alkol, sigara ve son dönemlerin en etkilisi olan teknolojik bağımlılık konularına vurgu yapılarak insanlar üzerindeki olumsuz etkilerini görsel olarak aktardı. Programın sonunda ise Adil Üğüten tarafından konuklara teşekkür belgesi ve plaket takdim edildi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:57
15:59
18:25
19:53

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU