"Tercih istikrardan yana olacak"
Tek Kulis
18 Mayıs 2018 Cuma 11:10

"Tercih istikrardan yana olacak"

İzmit'in Çağırgan Köyü'nde ziyaretlerde bulunan AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, "24 Haziran'da milletimiz tercihini istikrardan yana kullanacak" dedi

 

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yöneticileri, Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) kapsamında düzenlenen programla Çağırgan Köyü'nde bir dizi ziyaretlerde bulundu. Köy ziyaretine İlçe Başkanı Hasan Ayaz'ın yanı sıra İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve ilçe kadın kolları yöneticileri katıldı. Vatandaşların köy evlerine konuk olan Başkan Ayaz ve Yazıcı, köylülerle sohbet ederek köylülerin taleplerini dinledi. Ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını ifade eden köylüler, AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı'na teşekkürlerini sundu.

"OMUZ OMUZA YÜRÜYECEĞİZ"
Ziyaretlerde vatandaşlarla konuşan İlçe Başkanı Hasan Ayaz, "Hep birlikte sağlam durdukça, samimiyetle çalışmaya devam ettikçe, dirayetle hareket ettikçe Rabbim önümüze sürekli yeni kapılar açtı. Bundan sonra da yine hep birlikte kol kola, omuz omuza büyük ve güçlü Türkiye hedefine doğru yürümeyi sürdüreceğiz. Sizlerin sevinci bizim sevincimiz, sizlerin sıkıntısı bizim sıkıntımızdır. Sevinçlerimizi birlikte paylaşacak, sıkıntılarımızı birlikte çözeceğiz" dedi.

"MİLLETİMİZİN İRADESİNE GÜVENİYORUZ"
İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı da, "Biz bugüne kadar milletimizin iradesine hep inandık, güvendik, teslim olduk. Milletimizin 24 Haziran'da tercihini yine istikrardan, güvenden, huzurdan, büyümeden yana kullanacağından şüphemiz yok. Çünkü milletimiz hep istikrar aradı, hep güven aradı, 24 Haziran'da da istikrar ve güvenin teminatı kimdir bunu biliyor" ifadelerini kullanarak, köy sakinlerine samimi karşılamalarından dolayı teşekkür etti.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:27
07:07
12:57
15:59
18:25
19:53

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

18 Ekim 1931
Bilim adamı Thomas Edison 84 yaşında öldü.

SÜPER LİG PUAN DURUMU