Kandıra sahillerinden üzücü haber
Vefatlar
06 Ağustos 2018 Pazartesi 11:17

Kandıra sahillerinden üzücü haber

Kandıra sahillerinde, Pazar günü 2 ayrı üzücü olay yaşandı. Olaylardan ilki Bağırganlı ile Seyrek arasında kalan Küçük Koy mevkiinde yaşandı.

Serinlemek için arkadaşları ile birlikte bu bölgede denize giren 18 yaşındaki Ramazan Süyür, bir anda  dalgaların arasında kayboldu. Çevredekilerin haber vermesi ile olay yerine kısa sürede   İtfaiyeye bağlı olan  Kocaeli Su Kazalarını Önleme Merkezine bağlı cankurtaran ekipleri, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edidli. Dalgıçlar  tarafından yapılan  ve yaklaşık olarak 2 saat süren  çalışmalar sonucu, kıyıdan  15 metre açıkta ve 2 buçuk metre derinlikte  talihsiz gencin  cansız bedenine  ulaşıldı.   Kıyıya çıkartılan Ramazan Süyür'ün   cansız bedeni  Kandıra Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Kandıra Babalı sahilinde yaşanan bir diğer olayda ise  torununun dalgalar arasında kaldığını  gören ve  hemen denize atlayan  60 yaşındaki   Hüseyin Akbulut'ta  çırpınmaya başladı. Olayı fark eden vatandaşlar hemen yardıma koştu.  Kurtarılan  Hüseyin Akbulut ile torunu kıyıya çıkarıldı.  Ambulans ile  Kandıra Devlet Hastanesine kaldırılan Akbulut kurtarılamadı.  Torunun  ise durumunun iyi olduğu öğrenildi.  Jandarma  her iki olayla ilgili soruşturma başlattı.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

KOCAELİ NAMAZ VAKİTLERİ

İMSAK
GÜNEŞ
ÖĞLE
İKİNDİ
AKŞAM
YATSI
05:24
07:04
12:57
16:01
18:28
19:56

1. SAYFA

28,03,2018

TARİHTE BUGÜN

16 Ekim 1964
Çin, ilk atom bombasını patlatarak dünyanın 4. nükleer gücü oldu.

SÜPER LİG PUAN DURUMU