..."/> Hükümete olan desteğimiz devam edecektir | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 17.01.2018 SAAT 04:00:49

10.10.2017 Salı - 14:51

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık olağan basın toplantısını gerçekleştirdi.

MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak çalışmalarını aralıksız devam ettiklerini söyleyen Aydın Ünlü “Malumunuz üzere geçtiğimiz Pazar günü MHP Genel Merkezimizin düzenlemiş olduğu etkinlikte KERKÜK için sesimizi duyurduk. Bize ne işiniz var Kerkük’te diyenlere inat, kerkük’e sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bizler bunu diyenlerin, ne olduğunu çok iyi biliyoruz zira; bunu diyenler ABD’ye dönüp ne arıyorsunuz Irak’ta, Suriye’de demiyorlar, diyemiyorlar.” dedi.
‘TÜRKİYE İÇİN VAROLUŞ SEBEBİDİR’
Güney sınırlarımız boyunca bir ihanet kampanyasının oluşturulduğunu söyleyen Ünlü  “Güney sınırlarımız boyunca sahneye koyulan ihanet kampanyası mutlaka kaynağında mahvedilmelidir.Bu durum Türkiye için bir varoluş meselesidir. İdlib’ de  geri duramayız,  Afrin’de ki fitne ve düşmanlıklara sessiz kalamayız.
Bölgemizde servisi yapılan Bizans entrikalarına, konusu ölüm ve vahşet olan dehşet verici kapışmaya Türkiye milli gücüyle ve birlik ruhuyla karşı durmalıdır.” şeklinde konuştu.
‘MHP’NİN DURUŞU BUDUR’
İhanet planıyla ilgili Türk Milleti’nin gücünün gösterilmesinin gerektiğini söyleyen Aydın Ünlü “İŞİD, FETÖ, PYD-YPG, PKK ve benzeri cinayet örgütlerine Türk milletinin gazabı, Türk devletinin kudreti gösterilmelidir. Evet, bizim Milliyetçi Hareket Partisi olarak duruşumuz budur .Bu çerçevede hükümete olan desteğimiz devam edecektir.” ifadelerini kullandı.

MAHALLE GEZİLERİ DEVAM EDİYOR

Bugüne kadar 40×40 programı ile Kocaeli ilçelerindeki mahalleleri ziyaret eden, mahallelinin sorunlarını dinleyen MHP Kocaeli İl Teşkilatı, muhtarlarla da buluşuyor. Kartepe’de gerçekleştirilen muhtarlarla buluşma etkinliğinin ardından yarın Gebze’deki muhtarlar ziyaret edilecek.

TÜRKİYE AMPUTE FUTBOL MİLLİ TAKIMI’NI KUTLUYORUM
Dün akşam İngiltere ile oynanan maçta, İngiltere’yi yenerek şampiyon olan Ampute Milli Takımı’nı kutlayan Aydın Ünlü ‘Ampute Milli Takımı’nı kutluyorum. Türk Dünyası’na bu ülkeye bu sevinci yaşattıkları için teşekkür ediyorum. Önlerinde saygıyla eğiliyorum.’ dedi. HABER İREM DEMİR

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.