SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Eğitim-İş’ten Flaş Açıklama
İdlib’de 33 Askerimiz Şehit

Hürriyet İzmit’e Milletvekilleriyle Geldi

Hürriyet İzmit’e Milletvekilleriyle Geldi

CHP’nin İzmit Belediye Başkan adayı olan Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, bugün Ankara’dan ilimize parti otobüsüyle birlikte geldi. Adaylığının açıklanmasının ardından ilk kez İzmit’e gelen Hürriyet’i partililer davul zurna eşliğinde Uzunçiftlik Gişeleri’nde karşıladı.

Ankara’dan Hürriyet’e destek vermek amacıyla Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Adana Milletvekili Müzeyyen Şevkin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım, İstanbul Milletvekili Emine Gülizar Emecan, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, PM Üyesi Semra Dinçer, PM Üyesi Ayça Taşkent de geldi.

Hürriyet’i İzmit’e geldiğinde Milletvekilli Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve eşi Nurdan Sarıbay, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve yönetimi, CHP İzmit eski İlçe Başkanı Alpaslan Seymen ve çok sayıda partili katıldı.

‘Gülümse İzmit, Hürriyet geldi’ sloganlarıyla gişelerde karşılanan Fatma Kaplan Hürriyet, parti otobüsüyle Alikahya’yı, Yuvam’ı ve ardından Yahya Kaptan’ı gezecek. Daha sonrasında mahallesi olan Mehmet Ali Paşa’da durup helallik isteyecek olan Hürriyet, Türkiye’nin ilk kadın Belediye Başkanı Leyla Atakan’ın kabrini ziyaret edecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR