SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Hürriyet’ten Basın Emekçilerine Ziyaret

Hürriyet’ten Basın Emekçilerine Ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, basın emekçileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’ne ait medya evine ziyarette bulunarak,  basın mensuplarıyla bir araya geldi. CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar’ın da eşlik ettiği buluşma da Başkan Hürriyet, basın mensuplarıyla fikir alışverişinde bulundu.

DÜŞÜNCELERİ ÖNEMLİ

Medya evinde bulunana basın mensuplarıyla tek tek sohbet eden Başkan Hürriyet ” Basın mensuplarımız her an, her yerde sokağın, şehrin nabzını tutan çok kıymetli arkadaşlarımızdır.  Yapmış oldukları işte çok değerli ve kutsal bir meslektir. Bu sebepledir ki onların bize ilettiği her şey aslında halkımızı istek ve şikâyetleridir” dedi. Basın mensuplarının en iyi koşullarda görevlerini yapabilmeleri için ellerinden geleni yapacaklarını da belirten Hürriyet, onların isteklerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti.

 BASIN MENSUPLARIMIZA AÇIK

Belediyenin her türlü etkiliğinde basın mensuplarını davet ettiklerini ve tüm hizmet ve programlarının onlara açık olduğunu belirten Hürriyet ”  göreve geldiğimiz ilk günden itibaren yapmış olduğumuz tüm hizmet ve etkinliklerimizde basın mensuplarımızı bilgilendiriyor ve onlarla birlikte hareket ediyoruz etmeye de devam edeceğiz” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR