SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Fuhuş Operasyonu; Gözaltılar Var
CHP Kocaeli, İsmet Çiğit’i Kınadı

Hürriyet’ten, Bayrak İddiasına Tokat Gibi Cevap

Hürriyet’ten, Bayrak İddiasına Tokat Gibi Cevap
Bu haber 11 Haziran 2019 - 17:05 'de eklendi

İzmit Belediye Meclis Toplantısı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlığında gerçekleştirildi. Meclis toplantısında önerge tartışması kavgaya dönüştü.

Mecliste AK Parti Belediye Meclis üyelerinin verdiği önergeler okunmadan Başkan Hürriyet tarafından yazılı olarak cevap verileceği belirtildi. AK Partili meclis üyeleri önergelerin okunmasını istedi ancak Hürriyet, önergeleri okutmadan yazılı olarak cevap vereceğini söyledi. Ardından gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından tek tek verilen önergelerin okunacağını belirtti.

HÜRRİYET’TEN TOKAT GİBİ CEVAP

AK Partili meclis üyelerin 19 Mayıs 100’üncü yılı kutlamalarında sanatçı ile ilgili yapılan reklamlarda neden Mustafa Kemal Atatürk’ün olmadığı ile ilgili bilgi veren Hürriyet, Atatürk ile ilgili ayrı reklama çıkıldığını belirtti. MHP’li meclis üyelerinin Türk Bayrağında rahatsız mı olunduğu ile ilgili çıkışına ise Hürriyet, “Bu ülkede Türk Bayrağını taşımak yasaktı. Bunları hatırlatmak isterim. Biz bayrağımıza verdiğimiz önemini çok iyi biliyoruz” dedi.

 

HÜRRİYET: BENİM YETKİMDE

Ak Parti Grup Başkanvekili Soydabaş, “Biz burada konuşmayacaksak gelmeyelim. Meclisten daha önemli gündemimiz olamaz” diyerek tepki verdi. Hürriyet ise “Gündem dışı konuşup konuşmamak benim yetkimde. Ben gerekli tüm bilgiyi kendim verdim” dedi. AK Partili meclis üyeleri ile Hürriyet arasında başlayan tartışma AK Partililerin salonu terk etmeye kalkması ile alevlendi. CHP’li meclis üyelerinin de tartışmaya katılınca olay büyüdü.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR