SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

İftira Atanları Aynaya Bakmaya Davet Ediyoruz

İftira Atanları Aynaya Bakmaya Davet Ediyoruz

İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen SanatFest El Sanatları Festivali, büyük ilgi gördü. Festivale katılan DJ Kardelen Başak üzerinden, Başkan Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı linç girişimi başlatıldı. İzmit’te ilk kez gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören festivalin önüne geçen bu gelişmeye CHP’li gençler kayıtsız kalmadı ve İzmit’in seçilmiş başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e büyük destek verdi.

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, beraberindeki CHP’li Gençlerle bir açıklama yaparak, ‘İlk günkü Aşkla İzmit’e hizmet sevdasıyla yoluna devam eden Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet ile attığınız tüm iftiraların karşısında sizleri mahçup etmeye devam edeceğiz.’ İfadelerini kullandı.

ALMIŞ OLDUKLARI YENİLGİYİ ÜZERLERİNDEN BİR TÜRLÜ ATAMAYAN AKP

Andız açıklamasının devamında ‘Almış oldukları yenilgiyi üzerlerinden bir türlü atamayan AKP İzmit’te yapılan her türlü olumlu hizmete köstek olmaya devam etmekteki ısrarını sürdürmektedir. Bu noktanın altını ısrarla çiziyoruz.  SanatFest adı altında düzenlenen festivalde hedef Kadının Gücünü göstermektir. Ancak içerik tamamen saptırılarak farklı noktalara çekilmekte Sayın Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet haksız bir şekilde hedef gösterilmektedir. Her platformda Kadının öz gücünden rahatsız olan iktidar maalesef İzmit’teki siyasi sahnede seviyeyi tamamen yerlere sermiştir. Dedi.

İFTİRALARI ATANLARI AYNAYA BAKMAYA DAVET EDİYORUZ

 

Andız, ‘ Kimsenin haddini değildir ki ; Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanının Atatürkçülük ve vatan sevgisini sorgulama çabasına girmek. Yolda yürüyen herkesi neredeyse terör suçu ile ilişkilendirecek bir hal alan politikanız halk nezdinde sınıfta kalmıştır. Bu iftiraları atanları aynaya bakmaya davet ediyoruz.

ŞİVAN PERVER İLE SAHNE ALANLAR VATAN SEVGİSİNİ ÖĞRETEMEZLER

Andız açıklamasının son bölümünde, ‘ Geçmişte Şivan Perver ile sahne alanlar bizlere vatan sevgisini öğretemezler. Bizler doğru bildiğimiz her konuda karşınızda bir duvar gibi durmaya,yıllarca yandaşlarınıza yönlendirdiğiniz muslukları,halkımıza çevirmeye devam edeceğiz.’

 

Emre AndızFatma Kaplan Hürriyet ile birlikte.
16 dk.

Kamuoyuna Saygılarımızla

Hepinizin bildiği gibi 15 yıllık AKP iktidarına 31 Mart itibariyle İzmit’imizin gülümsemesiyle son verdik.

Almış oldukları yenilgiyi üzerlerinden bir türlü atamayan AKP İzmit’te yapılan her türlü olumlu hizmete köstek olmaya devam etmekteki ısrarını sürdürmektedir.

Bu noktanın altını ısrarla çiziyoruz.

Sanat Fest adı altında düzenlenen festivalde hedef Kadının Gücünü göstermektir.

Ancak içerik tamamen saptırılarak farklı noktalara çekilmekte Sayın Belediye Başkanımiz Fatma Kaplan Hürriyet haksız bir şekilde hedef gösterilmektedir.

Her platformda Kadının öz gücünden rahatsız olan iktidar maalesef İzmit’teki siyasi sahnede seviyeyi tamamen yerlere sermistir.

Kimsenin haddini değildir ki ;
Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanının Atatürkçülük ve vatan sevgisini sorgulama çabasına girmek.

Yolda yürüyen herkesi neredeyse terör suçu ile iliskilendirecek bir hal alan politikanız halk nezdinde sınıfta kalmıştır.

Bu iftiralari atanları aynaya bakmaya davet ediyoruz.

Geçmişte Şivan Perver ile sahne alanlar bizlere vatan sevgisini öğretemezler.

Bizler doğru bildiğimiz her konuda karşınızda bir duvar gibi durmaya,yıllarca yandaslariniza yonlerdiginiz muslukları,halkımıza çevirmeye devam edeceğiz.

İlk günkü Aşkla İzmite hizmet sevdasıyla yoluna devam eden Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet ile attığınız tüm iftiraların karşısında sizleri mahçup etmeye devam edeceğiz.

Unutmayın ki CHP’nin Gençleri,Gençlerin CHP’si Var.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR