SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Zeki Aygün’le Derince Tökezlemeye Devam Ediyor
Zamlar Durdurulamıyor
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

İsim Vermeden Kimleri Hedef Gösterdi

Bu haber 09 Haziran 2019 - 20:51 'de eklendi
Kocaelispor’da aday olmayacağını açıklayan Bahri Yavuz, olağanüstü kongre öncesinde çağrıda bulundu. Yavuz, açıklamasında hülleci başkan, gölge başkan ifadelerini kullandı, ancak kimleri kastettiğini açık şekilde ortaya koymadı.
BAHRİ YAVUZ’UN AÇIKLAMASI

SESSİZ ÇIĞLIK, ŞİMDİ SES VERME ZAMANI!

Kötü niyetleriyle algı yaratan, çıkardıkları ses ile kendilerine bu büyük camianın çoğunluğu izlenimi verenler dışında kalan herkes:
İyi niyetiyle bu algılara aldanan veya doğru yolu göstermek için samimi eleştiri yapan tüm arkadaşlar, çamura bulaşmamak için sessizce takip eden, özelden mesaj yazarak, arayarak, yolda durdurarak desteklerini ifade eden, helallik isteyen, SESSİZ ÇOĞUNLUK, SESSİZ ÇIĞLIK;

Taraftar Dernekleri ve Tüm Semtler;

Kongre Üyeleri ve Tüm Taraftarlar;

Haftaya eskisi gibi bir taraftar olarak yanınızda olacağım. Ama bu hafta, Kulübümüzün geleceği için hepimize düşen görevler var.
Kocaelispora kimin Başkan olacağına, Genel Kurul Üyeleri karar verir. Ama kimlerin olamayacağına HALK karar verebilir.

Bu camiada bedeller ödemiş, gerektiğinde başkanlık yapmış Cemal Derya, Serkan Toprakoğlu;
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler ve kardeşleri;
taraftar derneklerinde geçmiş dönemlerde görev yapmış başkanlar ve yöneticileri ,
Yıllarca taraftara abilik yapmış Cavit Ayaz, Nedim Yılmaz gibi tek tek sayamadığım abiler;
Sevdası uğruna gırtlak patlatan, takımını asla yalnız bırakmayan Kocaelispor Taraftarları;
Kimlerin geçmişte bu kulübe çok büyük zararlar verdiğini, kimlerin BAŞKAN / GÖLGE BAŞKAN / HÜLLECİ BAŞKAN olmaması gerektiğini, çıkın açıklayın.
Genel algı olarak taraftar olmak ülkemizde sadece bağırmak, deplasmana gitmek, kombine, bilet ve ürün satın almak olarak tanımlanabilir ama KOCAELİSPOR taraftarı bunları yaparken, Kulüpten taraf olması ve sorumluluk alması gerektiğini de bilir.

Kulüp üyeleri ve tüm taraftarlarımız; bugüne kadar çekilen cefaların, verdikleri büyük mücadelenin ve emeklerin heba edilmemesi için Cuma akşamı Kongre Salonunu hep beraber dolduralım, bu Kulübün sahibinin HALK olduğunu dosta-düşmana gösterelim.

SESSİZ ÇIĞLIK, ŞİMDİ DEĞİL DE NE ZAMAN!

PAYLAŞALIM . . .
CEVAP ALINCAYA KADAR SORGULAMAYA DEVAM EDELİM !

HABER İHBAR