SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
ŞOK Sözler; ‘Cumhuriyet’i Bir Kabadayı Bozuntusuna Teslim Edemeyiz’
Cumhurbaşkanı Erdoğan’a EYT Tepkisi
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

İşte Kocaelispor’un Yeni Yönetimi

Bu haber 14 Haziran 2019 - 21:45 'de eklendi

Kocaelispor’un olağanüstü genel kurulu Dolphin İş Merkezi Yunus Emre Kültür Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, KTO Başkanı Necmi Bulut, Kocaelispor eski Başkanları, eski Kocaelisporlu yöneticiler, Siyasi Partilerin Temsilcileri, STK temsilcileri, amatör spor kulüp başkanları, antrenörler ve spor adamları katıldı.

Kocaelispor’un olağanüstü genel kurulu Divan Kurulu Özer Altan Başkanlığında Bekir Halefler ile Orhan Balcı’dan oluştu. Divan Kurulu’nun açılışının ardından olağanüstü saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla genel kurul başladı. Kongrenin gündemi oylamasının ardından üyelere dağıtılan faaliyet raporları oybirliğiyle onaylandı. Kongrede tahmini bütçe okunmasının ardından üyelerin oylarıyla kabul edildi.

BAŞKAN HÜRRİYET: ALİKAHYA’DAKİ TESİS KOCAELİSPOR’A BEDELSİZ VERİLECEK

Fatma Kaplan Hürriyet Kocaelispor olağanüstü genel kurulunda söz aldı. Hürriyet konuşmasında “Geçmişte Kocaelispor’a emeği geçenlere teşekkür ederken yeni seçilen yönetime başarılar diledi. Alikahya’da bulunan tesis Kocaelispor’a bedelsiz verilecek. Kocaelispor için sadece elimizi değil gövdemizi taşın altına sokarım. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

HER ZAMAN ATKILILAR KAZANACAK

Kocaelispor olağanüstü genel kurulunda Hodri Meydan Taraftarlar Derneği tribün lideri Enver Güler yaptığı konuşmada “Çok iyi Kocaelisporluyuz bundan kimsenin şüphesi olmasın. Kocaelispor Kulübü’nün en büyük yapısı Hodri Meydan grubudur. Kongre sürecinde hiçbir olaya müdahil olmadık. İki sezon boyunca 80 maça gittik. Hiçbir zaman başımız hiç önde olmadı. Herkese teşekkür ediyorum. Keşke bütün kongreler bu kalabalıkta olsaydı. Bahri Yavuz ve yönetimine mücadelelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Zamanında tribünde bir pankart açtık “Yoksunuz” diye. Evet o zaman kimse yoktu. Yüzlerce üniversiteli ve liseli temsilcilerimiz var, bunlara bir bardak su vermediniz. Yeni seçilecek Başkan ve yönetim kuruluna başarılar diliyorum. Halkın takımı ve borçsuz kulüp olmayı talep ediyoruz. Her zaman atkılılar kazanacak” dedi.

 

BAHRİ YAVUZ: GÖREVE GELECEK YÖNETİME DESTEK OLALIM

Yavuz konuşmasında geçmişte yaptığı konuşmalardan hatırlatmalar yaparken “2014 Mayıs’ta bu kürsüye gelirken nasıl heyecanlıysak bugünde aynı heyecandayız. Kocaelispor bu kentin en büyük markası ve bu şehrin namusu. Yaşanabilecek en kötü günleri bu taraftarlar yaşadı. Bizim tekrar aynı günleri yaşama lüksümüz yok. Yapamayacağımız hiçbir şeyi söylemedik. Popilist hiçbir söylemde bulunmadık. Kulübün gerçeklerle yüzleşmesi için mücadele ettik. Söz verdiğimiz her şeyi yaptığımıza inanıyorum. Kulübün delikli kuruşunu boşa harcamadık. Çağırılan her yere gittik. Geçmişte yaşananlara nazaran kulübü herkesle barıştırdık. Biz artık bu şehrin her yerinde daha güçlü varız. Şehri kucaklamak zorundayız. Kimseye karşılıksız bir şey istemeye gitmedik. Biz var olanlarla kulübü nereye götürebiliriz onu düşünmeliyiz. Güç budalası olmayacağız. Göreve gelecek yönetime her alanda sonuna kadar destekleyip önyargısız arkasında olalım. Her zaman ait olduğumuz yerde olacağız” diyerek herkese teşekkür etti.

KOCAELİSPOR ARTIK ÜZÜLMEZ

Kocaelispor Başkan adayı Hüseyin Üzülmez Başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu listesi divan kuruluna verilerek üyelerin oylarına sunuldu. Yeni yönetim kurulu Hüseyin Üzülmez Başkanlığında üyelerin oy birliğiyle göreve seçildi.

Kocaelispor yeni Başkanı Hüseyin Üzülmez yaptığı konuşmada “Bizden büyük umutları olan Kocaelisporlu taraftarlara teşekkür ediyorum. Kocaelispor’a hizmet eden herkese çok kıymetli büyüklerimize teşekkür ederken vefat edenleri rahmetle anıyorum. Kocaelispor siyaset üstü bir markadır. Kocaelispor’u hak ettiği yere hep birlikte taşıyacağız. Kocaelispor’da iki yıl boyunca gururla Mali As Başkan olarak görev yaptım. Gelirlerimizi ve giderlerimizi şeffaf olarak kulübümüzü yöneteceğiz. Hayallerimizi bin an önce gerçekleştirmek için çok heyecanlıyım. Allah bize de görevi layıkıyla yapabilmeyi nasip etsin. En kısa süre içinde olağanüstü genel kurul yaparak yeni ilavelerle yönetim kurulumuzu güçlendireceğiz” diyerek “Kocaelispor artık üzülmez” sloganıyla sözlerini tamamladı.

 

Hüseyin Üzülmez  (Başkan)

İsmail Araç
Abidin Öztürk
Ömer Gül
Murat Barış
Zeynel Abidin Akyol
Çağrı Alparslan
Sait Ertuğ
Bahadar Taşer
Cihan Bahadır Yaşar
Koray Ceyhan
Engin Kara
Utku Halefler
Tunç Altın
Serkan Bozbağ
Faruk Sarman
Fatih Sarman

Kocaelispor Yönetim Kurulu Yedekler:

Ahmet Yücekal
Göksel Genç
Doğukan Paşaoğlu
Mustafa Çeliksoydan
Cenk Güngörmüş
Yiğit Özcan
Murat Oruç
Murat Büyükaydın
Raşit Polat
Kadir Dursun Yiğit
İsmail Ufuk
Alper Özgen
Gürkan Kaygusuz
Engin Arat
Mustafa Karslıoğlulları
Yetkin Işık
Cengiz İşçi

Denetim Kurulu

Necat Çakır
Sinan Güneri
Fikret Gökmen
Abdurrahman Çınar
Nuri Koç

HABER İHBAR