..."/> İzmit Belediyesi’nden Açıklama | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 25.02.2018 SAAT 08:19:00

19.02.2017 Pazar - 13:50

İzmit Belediyesi’nden, bir yayın organında Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı ima eden yazıyla ilgili açıklama yapıldı.

izmitBasın Danışmanı Semra Togay tarafından yapılan açıklama şöyle;

 

Bir yayın organında yer alan Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’la ilgili vatandaşlarımızın nezdinde  yanlış intiba oluşturabilecek bir yazı ve altındaki yorumlar nedeniyle bu açıklamanın yapılması maalesef zorunlu olmuştur.

 

2006 yılında doğum sırasında yaşanılan talihsiz bir olay neticesinde, Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın eşinin bitkisel hayata girdiği herkesçe bilinmektedir.

 

10 yılı aşkın süredir Başkanımız Nevzat Doğan’ın, eşinin bakımı hususunda sağlıkçı olması ve ekonomik koşullarının  varlığı sayesinde bugüne kadar yanından hiç ayırmadan ve hiçbir  eksik bırakmadan vicdani olarak bütün sorumluluklarını bir eş olarak yerine getirmiştir. Ayrıca örnek gösterilecek tarzda çocuklarına hem annelik hem babalık yapmaya çalışmıştır.

 

Durum bu olduğu halde, bir yayın organında çıkan köşe yazısı, yaşanılan koşulların da benzerliği nedeniyle Başkanımızı ima eder nitelikte olmuş ve insafsız yorumlar yapılmasına neden olmuştur.

 

Bahse konu yazıyla ilgili Başkanımızın uzaktan veya yakından hiçbir ilgisi yoktur. Kaldı ki eşinin rahatsızlığının türünde bahsedilen masaj hizmetine de ihtiyaç yoktur.

 

Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın şahsını veya siyasi itibarını karalama konusunda sınır tanımayanların insafsızca yazdıkları bu yazıların hedefine asla ulaşamayacağı da  aşikardır.

Doğru bildiğimiz yolda taviz vermeksizin, ilkelerimizle hizmet etmeye devam edeceğimizi bir kez daha ifade ediyoruz.

Aynı zamanda bu tür çamur atanların  da nasıl kendi çamurlarına bulaştığını ibretle kamuoyu ile birlikte izlemekteyiz.

Vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.