SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İbrahim Karaosmanoğlu Bakan mı Oluyor?
Kocaeli Üniversitesi’ne Hem Teşekkür Hem Uyarı

İzmit Terzibayırı’nda Bu Sorun Çözüm Bekliyor

İzmit Terzibayırı’nda Bu Sorun Çözüm Bekliyor

İzmit’te bir mahallenin sokağı ve bu sokakta yaşayan vatandaşları tedirgin eden ve kimi zaman korkutan görüntünün acilen ortadan kaldırılması gerekiyor.

İzmit ilçesi Terzibayırı Mahallesi Kırdar Sokak’ta vatandaşlar çok tedirgin. Nevzat Doğan’ın Başkanlığı döneminde defalarca başvuru yapılmasına rağmen, belediyeye dilekçe verilmesine rağmen çözülemeyen ciddi bir sorun var. Terzibayırı Kırdar Sokak sakinlerinin ne zaman yağmur yağsa yürekleri ağzına geliyor.

Terzibayırı Kırdar Sokakta, vatandaşlar yaşadıkları evlerin hemen üzerindeki arsalarda yaşanacak bir toprak kayması sonucu ki, bu arsaların üzerinde bir tane de ev bulunuyor; kendi evlerinin üzerine yıkılmasından korkuyor. Özellikle her yağış sonrasında Kırdar sokakta evlerin büyük tehlike altında olduğu görülüyor. Herhangi bir olumsuzluk yaşanmadan yetkililerin bölgede çalışma yapmaları bekleniyor.

İzmit Belediyesi’nin geçmiş dönem yönetimi zamanında başvuru yapılmış, ancak top arsa sahiplerine atılmış. Terzibayırı Kırdar Sokaktaki bu sorunun çözülmesi bekleniyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR