SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Ahmet Davutoğlu ‘Gelecek’
Nobel Edebiyat Ödülü ve Şaşırtmayan Gerçekler

Kocaeli Tıp Merkezi Konkordato İlan Etti

Kocaeli Tıp Merkezi Konkordato İlan Etti

İzmit Özel Poliklinik Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi olarak resmi kaydı olan, Özel Kocaeli Tıp Merkezi konkordato ilan etti.

Özel Kocaeli Tıp Merkezi’nin Avukatı Bülent İzzet Taflıoğlu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

‘Müvekkilimiz İzmit Özel Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, 27/09/2002 tarihinde Kocaeli halkına sağlık alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 17 yıldır hizmet veren müvekkilimiz sağlık kuruluşu, hizmetlerini yasa ve ahlak çerçevesinde, tutumundan taviz vermeden sürdürmekte olup açılışında sadece poliklinik hizmetleri verirken ticari olarak kendi sektöründe ilerleyerek önce 2006 yılında Tıp Merkezi, sonrasında 2011 yılında daha büyük bir binaya geçerek cerrahi tıp merkezi ve 2017 yılında da A Grubu cerrahi tıp merkezi statüsüne yükselmiştir.

PİYASALARDA YAŞANAN NAKİT AKIŞI SIKIŞIKLIĞI

Taflıoğlu açıklamasının son bölümünde, ‘ Ülkemizde yabancı piyasaların manipülasyonları nedeniyle piyasalarda yaşanan nakit akışı sıkışıklığı, TL.de yaşanan aşırı değer kaybının piyasa faizlerini öngörülebilir düzeyin çok üzerine çıkarması ve dövizin iki kata yakın değer kazanması firmamızın nakit akışı tablosuna olumsuz yansımıştır. Hastalarımızın mağdur olmaması için tün önlemler alınacaktır. Müvekkilimiz polikliniği ve hastanesinde tüm doktorları ve 291 personeli ile sorunsuz bir biçimde hizmet vermeye devam edecektir.’ İfadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR