..."/> Kocaelispor’da Maç Bilet Fiyatları Açıklandı | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 24.02.2018 SAAT 14:44:37

22.02.2017 Çarşamba - 0:01

İzmit İsmetpaşa stadında oynanacak Kocaelispor- Karacabey Birlikspor maçının bilet fiyatları açıklandı. Kocaelispor Yönetim Kurulu Karacabey Birliksporla oynanacak müsabakaya ilişkin taraftarlara kötü tezahürat yapmamaları konusunda da uyardı.

KaracabeyBilet

 

KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULUNUN YAPTIĞI AÇIKLAMA

26 Şubat Pazar günü saat 13:30’da İzmit İsmetpaşa Stadyumunda oynayacağımız Karacabey Birlik Spor müsabakasının biletleri Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü aşağıdaki bilet satış noktalarında, Pazar günü ise stadyumdaki bilet gişelerinde satılacaktır:
1- Fuar İçi Kulüp Binası
2- Yürüyüş Yolu Cixspor Mağazası
3- Alemdar Cad. Görkemspor Mağazası
4- Belsa Plaza Akademispor Mağazası
5- Leyla Atakan Cad. Revolta Baskıcı
6- Bekirdere Karadeniz Pide
7- Sanayi Bülbüloğulları
8- Gölcük Akademi Eğlence Merkezi
9- Köseköy İstasyon Mah. Tecrübe Kuaför Salonu
Deniz Tarafı Kale Arkası Bilet: 10 TL
Maraton Tribünü Bilet: 15 TL
Numaralı B Tribün Bilet: 25 TL
Numaralı A Tribün Bilet: 40 TL
VIP Protokol Tribün Bilet: 100 TL
Stad Kapıları saat 12:30’da açılacaktır.
Taraftarlarımızın neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat eyleminin bu sezon içinde ev sahibi kulüp olduğumuz müsabakalarda daha önce 4 kez gerçekleştirilmesinden dolayı, bundan sonra gerçekleşecek olan ilk çirkin ve kötü tezahürat eyleminde Kulübümüze 1 MAÇ SEYİRCİSİZ OYNAMA ve 1.500 TL PARA CEZASI verileceğini hatırlatarak taraftarlarımızın yapacakları tezahüratlarda dikkatli olmalarını rica ederiz.
HALKIN TAKIMI KOCAELİSPOR” temalı bu haftaki maç biletimizin fotoğraf sahibi Murat ALYÜZ’e teşekkür ederiz. Fotoğraftaki aileye ulaşma çabalarımız maalesef sonuçsuz kalmış olup, aileden izin alamadan bilette fotoğraflarına yer vermemiz nedeniyle hoşgörülerine sığınarak, Kocaelispor Sevdası uğruna vermiş oldukları muhteşem görüntü için teşekkür ederiz.
Bundan sonraki müsabakalarımızda da minik taraftarlarımızın içlerindeki Kocaelispor sevgisini kağıda döktükleri kıymetli çalışmalarına yer vermek istemekteyiz. Başvurular arasından Yönetim Kurulumuzun seçeceği ve tasarımını Kulübümüzün yapacağı biletlerde görmeyi arzuladığınız çalışmaları, Kulübümüzün info@kocaelispor.com.tr e-posta hesabına veya @kocaelisporkulubu1966 facebook resmi sayfasına mesaj olarak göndermelerini rica ederiz.
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.