SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
AKP’li Ali Yılmaz, Ak Partili İsimlere Fitneci Dedi
Elazığ Depremi, Marmara Depremi’ni Tetikler mi?

Lastik-İş Goodyear İle 2. Kez Masada

Lastik-İş Goodyear İle 2. Kez Masada

Lastik-İş Sendikası, lastik sektörü grubundan ayrılan Goodyear ile ikinci kez masaya oturdu. Görüşmeler sonrası Lastik-İş Genel Başkanı Alaaddin Sarı açıklamalarda bulundu.

Lastik-İş Genel Başkanı Aladdin Sarı, “Bugün yapılan görüşmede geçmişteki sorunlarımızı tekrar dile getirmek toplantıya başladık. Fabrikadaki bazı istemediğimiz uygulamaları ifade ederek müzakerelerimizi başlattık. Toplantı neticesinde özellikle üretim işçisi arkadaşlarımız için 7 madde geçti. Destek hizmetlerinde de 5 madde geçti. Hem destek hem de üretim işçisi için de özellikle giyim eşyası olarak ek bir madde geçmiş oldu” dedi.

PARASAL KONULARA GELMEDİK

Önümüzdeki süreçte 23 Ocak’ta saat 10.00’da yine otelimizde toplantımız devam edecek” diyen Sarı, “Biz onlardan esas tekliflerini net olarak almış değiliz. Parasal konulara gelmedik. Parasal konulara geldiğimiz zaman net olarak görmüş olacağız. Gördükten sonra da bu hem Goodyear hem Prometeon hem Pirelli için geçerli bir süreç olacak. Bu süreçte tekliflerini görmüş olacağız. Esas maratonumuz ondan sonra başlayacak .

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR