SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Lütfü Türkkan’dan Çayırova’da Ziyaretler

Lütfü Türkkan’dan Çayırova’da Ziyaretler

İyi Parti Kocaeli milletvekili ve İyi parti gurup başkan vekili Lütfü Türkkan ve beraberinde İyi parti Kocaeli il başkanı Şanbaz Yıldız,İyi Parti Kocaeli Kadın kolları il başkan yardımcısı Pelin Dönge ve il yöneticileri,Kocaeli ilçelerindeki halkla kucaklaşma toplantılarının Çayırova ayağında İyi parti Çayırova ilçe başkanlığının ev sahipliğinde bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarette ilçe teşkilatının programı dahilinde vatandaşlar,muhtarlar  ile bir araya gelen Lütfü Türkkan sorun ve talepleri yerinde inceledi,

Ziyaret esnasında taziye ziyaretlerinde bulunan Türkkan bir süre önce hayatını kaybeden Yenimahalle muhtarı Hamza Polat’ın ve yine kısa bir süre önce oğlunu kaybeden eğitimci Namık Düzdaban’ın evine taziye ziyaretlerinde bulundu.

Kısa bir süre önce Hac farizasını yerine getiren Hacı Celal Karadağ’ı evinde ziyaret eden iyi parti Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan burada’da çevre halkı ile sohbet etti,sonrasında sırası ile hasta ziyaretlerinde Süleyman Kurt,Döndü Arısoy ve Cevdet Çetinkaya’yı ziyaret eden Lütfü Türkkan çevre halkı ilede güncel konular üzerinde sohbet ederek sorunları  dinleyerek taleplerini aldı.

Yine ziyaretler kapsamında çağdaşkent ve inönü mahallesinde ev ve bahçe toplantılarına katılan Lütfü Türkkan buralarda varolan alt yapıdan eğitime,eyt’lilerin sorunlarından  emeklilerin taleplerine kadar bir çok konuyu ilk ağızdan dinleyerek sohbet etti.

Son ziyaretini emek mahellesinde kentsel dönüşümcüler derneğine yapan Lütfü Türkkan burada dernek başkanı ve bölge halkının ve taleplerini dinledi,son olarak Çayırova ilçe teşkilatına geçen Lütfü Türkkan burada partililer ile bir araya gelerek durum değerlendirmesinde bulundu.

İlçe teşkilatında açıklamalarda bulunan Lütfü Türkkan özetle şu ana kadar üç ilçede program yaptık. Çayırova’daki programımız dolu dolu geçti, dokuz noktaya ziyaret gerçekleştirdik. İnönü ve Emek mahallelerinde bölge sakinlerinin sıkıntıları ve çözümü noktasında istişarelerde bulunduk ifadelerini kullandı.

Özgürlük,Cumhuriyet ve Şekerpınar mahalle muhtarlıklarını ziyaret ettik,bölgenin taleplerini dinledik,Seçim dönemi dışında da bölgelerimizi geziyoruz,ilçe yönetimlerimiz aracılığı ile sorun ve sıkıntıları değerlendirip bunları meclis kürsüsünden dile getiriyoruz. İyi Parti olarak bölge halkının sorunlarını dinlemek için kapı kapı geziyoruz ve halkımızın tüm sorunlarının her koşulda takipçisi olacağız,hayat sadece oy almak yada siyaset değil,dokunabildiğimiz insanların mutluluğu en büyük sevincimiz,bu gün bu programda emeği geçen tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum dedi.

Çayırova iyi parti ilçe teşkilat başkanı Mehmet Şeref Uzunal ise İyi parti Kocaeli milletvekilimiz ve gurup başkan vekilimiz Lütfü Türkkan beyi,il başkanımız Şanbaz Yıldız beyi,il kadın kolları başkan yardımcımız Pelin Dönge hanımefendiyi ve il yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızı Çayırova’da ağırlamaktan mutluluk duyduk,bölge halkımızın sorunlarını yerinde inceledi,vatandaşlar ile birebir görüştüler. İyi parti olarak her türlü dert ve sıkıntılarımızda gerek vekilimiz Lütfü Türkkan bey gerekse İl başkanımız Şanbaz Yıldız bey ve iyiler ailesi olarak halkımızın haklı her türlü davasında yanında olacağız ifadelerini kullandı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR