SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Zeki Aygün’le Derince Tökezlemeye Devam Ediyor
Zamlar Durdurulamıyor

Merhamet Teşkilatı’ndan İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım

Merhamet Teşkilatı’ndan İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım
Bu haber 20 Mayıs 2019 - 20:17 'de eklendi
Dünya İslam Sağlıkçılar Birliği’nin kurucu üyesi olan Merhamet Teşkilatı İnsani Yardım Derneği Kocaeli Temsilciliği tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan kolisi ve kıyafet yardımında bulunuldu.
Ramazan ayı münasebetiyle çalışmalarına hız veren , Merhamet Teşkilatı İçerisinde temel gıda malzemelerinin yer aldığı kumanya,yumurta kıyafet dağıtımlarını Kocaeli bölgesinde gerçekleştirdi.
Ramazan ayı ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulunduklarını ifade eden Merhamet teşkilatı Kocaeli il temsilcisi, Ramazan SELEK “Daha önce tespit ettiğimiz ihtiyaç sahibi ailelere, bağışçılarımızdan gelen gıda kolilerini ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
İhtiyaç sahibi aileleri bizzat ziyaret ederek, durum tespiti yaptıklarını ve ardından hayırseverlerle aralarında köprü vaziyeti oluşturduklarını ifade eden SELEK , “Bu destekler kimi zaman gıda paketleri, kimi zaman giysi yardımı kimi zaman da nakdi yardım olabiliyor. Bizler Kur’anı Kerim’de emredildiği gibi dil, din ve ırk ayrımı yapmadan ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanında olmaya gayret ediyoruz.
Ramazan ayında bağış yapan kardeşlerimizin emanetini ihtiyaç sahibi ailelere ilettik. Rabbim bu işe gönül veren herkesten razı olsun” ifadelerini kullandı. İhtiyaç sahibi ailelere Kumanya yumurta, çocuklara balon çikolata dağıtımı şeklinde gerçekleşen yardım faaliyetleri siz Yardımseverlerin zekât, sadaka, fitre ve bağışları ile devam edecektir. Siz de zekât ve sadakalarınızı Merhamet Teşkilatı İnsani Yardım Derneği aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilirsiniz.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR