SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Metin Ateş’ten Muhteşem Kukla Gösterisi

Metin Ateş’ten Muhteşem Kukla Gösterisi

Kocaeli’nden dünya ya açılan kültür mirası uluslararası Sanatçımız Kuklacı/ Yazar Metin Ateş İZMİT Kullar Mevkiinde bulunan Twinkle Life Sosyal Yaşam Alanında gerçekleştirilen etkinliklerde muhteşem gösterisi ile sahne aldı.

Birçok gösteri ve etkinlikle ile muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapan Twinkle Life da Büyük Usta Metin Ateş Müzikal Kukla Gösterisi ve Güldürü dalında 1985 te kaleme aldığı ve 33 yıldır sahnelediği İş Çok Okumayana İŞ yok isimli oyunu ile yediden yetmişe herkese eğlenceli saatler yaşattı.

Bugünün küçükleri yarının büyükleri olan minik yumurcaklar Kuklalarla ve güldürü ile yerlerinde duramadı. Hınca hınç dolu kalabalık arasında sahnelediği etkinliği gerçekleştiren Metin Ateş’i oradaki site sakinleri ve küçük yumurcakların aileleri de heyecanla izledi. Büyük ustanın gösterisinde yanında son çırağı ve asistanı Mustafa Göksel de yerini aldı. Tam bir eğitim oyunu olan İş Çok Okumayana İş Yok minik yumurcaklara ve toplumumuza büyük mesajlar vererek herkesi güldürmeye ve düşündürmeye devam edeceğe benziyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR