..."/> MHP İzmit’e yeni mahalle başkanları | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 17.01.2018 SAAT 03:56:38

16.12.2017 Cumartesi - 16:23

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit İlçe Başkanlığı’na bağlı çalışan, mevcut mahalle başkanlarından yeterli performans gösteremeyen, mahallesinde  temsil kabiliyeti sağlayamayan mahalle başkanları değiştirilmeye başlandı

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz’ün katılım sağladığı törenle İzmit İlçe binasında yeni mahalle başkanlarının atamaları yapıldı ve yetki belgeleri verildi. Törende konuşma yapan Teşkilatlanmadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Örnek, “MHP İzmit İlçe teşkilatı olarak 15 Temmuz sonrasında girmiş olduğumuz yeni yapılanma meyvelerini vermeye başlamıştır. Geçen hafta yapmış olduğumuz seçim tatbikatımızdaki başarılı sonuç sadece Kocaeli’de değil tüm Türkiye’de ses getirmiş ve ulusal basında yazılı ve görsel olarak fazlasıyla yer almıştır.  Ancak bu başarılı ve sonuçlar bizi asla rehavete düşürmeyecek” ifadelerini kullandı.

SORUMSUZLUĞA TAHAMMÜL YOK

Örnek son olarak, “İlk seçimde İzmit’te oylarını en çok artıran, en disiplinli, en dinamik parti MHP olacaktır. Özellikle Mahalle Başkanları bizim için çok önemli. En küçük bir sorumsuzluğa ve disiplinsizliğe tahammülümüz yok. Teşkilatçılığın ve dava adamlığının gereğini yerine getiremeyen mahalle başkanını görevden almakta hiç tereddüt etmedim ve etmeyeceğim. Bunu herkes bilsin.  Amacım MHP’nin parti disiplininden taviz vermeden en iyi mahalle teşkilatlanmasını kurmak” dedi.

Yeni atanan ve yetki belgesi alan mahalle başkanları:

MHP Ayazma Mahalle Başkanlığına;

Enes SARIYER yerine Halil KARAKUŞ

MHP Tepeköy Mahalle Başkanlığına;

Rıdvan Furkan KOCAMAN yerine Erhan KOÇ

MHP Kadıköy Mahalle Başkanlığına;

Enver AÇAN

MHP Terzibayırı Mahalle Başkanlığına;

Yılmaz ATAKAN

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.