SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Milli Dayanışma Kampanyasına Şok Tepki
Bağış Kampanyası Başlatan Belediyelere ŞOK!

Millet Kıraathanesi O Bölgede Açılıyor

Millet Kıraathanesi O Bölgede Açılıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan “Millet Kıraathanesi” Körfez’de açılıyor. Başkan Baran da hazırlıkları yerinde inceledi

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, halkın sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlayacak projelerinden biri olan “Millet Kıraathanesi” için talimat vermiş, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü de çalışma başlatmıştı. Son olarak Sarnıç Han projesi için satış ofisi olarak kullanılan Tütünçiftlik merkezdeki bina uygun görüldü ve başlatılan tadilat çalışmalarında sona doğru gelindi.

İNCELEMELERDE BULUNDU

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da dün çalışmalarda sona doğru gelinen Millet Kıraathanesi’nde incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı. Başkan İsmail Baran, bünyesinde birçok yenilik barındıran ve kendine özgü bir konsepti bulunan ‘Körfez Millet Kıraathanesi’nin kısa süre içerisinde açılışının gerçekleştirileceğini belirtti.

EĞİTİM YUVASI OLACAK

Körfez Belediyesi olarak bugüne kadar gerçekleştirdikleri bütün yatırımların, Türkiye’nin fiziki, kültürel ve sosyal birikimine katkı sağlayarak, ülkeyi ve gençleri geleceğe hazırlamak için birer basamak olduğunu söyleyen Başkan İsmail Baran, “Körfez Millet Kıraathanesi, her yaşa ve her seviyeye hitap edebilecek şekilde düzenlendi. Burası aynı zamanda eğitim, kaynaşma ve sosyalleşme yuvası olacak” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR