..."/> ..."> ..."/> Milletvekili Aygün’den İzmit İlçe Kadın Kolları’na ziyaret | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 17.03.2018 SAAT 17:52:04

05.03.2018 Pazartesi - 0:46

AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Toplantıda konuşan Aygün, kadın kollarının teşkilatın en önemli güçlerinden birisi olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi. Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve İlçe Teşkilat Başkanı Ali Erdem katıldı. Yönetim kurulu üyelerinin eksiksiz yer aldığı toplantıda, Başkan Yazıcı kadın kolları olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu. Kadın Kolları üyelerinin, güçlü Türkiye yolunda canla başla mücadele ettiğinin altını çizen Zeki Aygün, “AK Kadroların böylesine güçlü olmasında kadınlarımızın emeği büyüktür” dedi.

‘MEHMETÇİKLERİMİZ SİZİN EVLATLARINIZ’

AK Parti iktidarı ile kadınların her alanda daha fazla aktif rol almaya başladığının altını çizerek, “Kadınlar adım adım iktidarı ele alıyor. Hükümetimizin kadınlara yönelik hizmetleri ve çalışmaları her geçen gün artıyor ve kadınlara yapılan yatırımlar fazlasıyla geri geliyor. Cephedeki Mehmetçiklerimiz de sizlerin evlatlarınız, onlarla gurur duyuyoruz.  Kadın kollarımız teşkilatımızın en önemli güçlerinden birisi. Sizlerle gurur duyuyoruz. Sizler demokrasimizin kahramanısınız” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.