SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İSU’dan Açıklama
Zeki Aygün’le Derince Tökezlemeye Devam Ediyor

Özel Bir Hastanede Hırsızlık Şoku

Özel Bir Hastanede Hırsızlık Şoku
Bu haber 27 Aralık 2018 - 15:57 'de eklendi

Başiskele İlçesinde  faaliyet gösteren özel bir hastane yetkilisinin, ilaç hırsızlığı ihbarı ile   harekete geçen Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler,  hastanede  eczane teknikeri olan  A.K, şoförlük yapan   İ.Ö isimli  şahıs ile dışarıda bir eczanede tekniker olduğu öğrenilen  K.T isimli  3 kişiyi gözaltına aldı.

Yapılan ihbarda,   hastanede  tekniker olarak çalışan A.K isimli kadın görevlinin,  onkoloji hastalarının  kullanmış olduğu  pahallı ilaçları,  gizlice alarak, fizik tedavi  hastalarının  şoförlüğünü yapan  İ.Ö’ye verdiğini, İ.Ö’nün de  aldığı ilaçları  gizlice hastane dışına çıkardığını bildirmesi ile her iki çalışanda gözaltına alındı.

Gözaltına alınan kadın tekniker  A.K ‘nın suçunu itiraf etmesi üzerine, ondan ilaçları alan  ve dışarıya çıkaran İ.Ö’de,  ilaçları bir eczanede tekniker olarak çalışan  K.T’ye verdiğini, K.T’nin ilaçları satması sonrasında parayı bölüştüklerini  kabul ettiği öğrenildi.  Alınan ifadeler sonrası K.T isimli ecza teknikeride yakalandı. Gözaltına alınan  3 şüphelide Kocaeli Adliyesine sevk edildi.

Adliyeye sevkedilen ilaç hırsızları adli kontrolle serbest bırakıldı.POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR