SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar
İYİ Parti İzmit’te Tek Adaylı Kongre

Özel İlgi Çocuk, Yeni Yerinde

Özel İlgi Çocuk, Yeni Yerinde

İzmit’te 2008 yılından bu yana, adından söz ettirmeyi başaran Özel İlgi Çocuk Tıp  Merkezi, güçlü kadrosuyla artık Yahya kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10 Eski Fizomer Binası’nda hizmet vermeye devam ediyor.

Hasta potansiyelinin artması ile daha geniş bir alana taşınan Özel İlgi Çocuk Tıp merkezi bugün yeni  adresi olan Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Bulvarı No:10 adresinde  hizmet vermeye başladı.

Kurumun Hastane Müdürü Tuncay ALAN şunları  söyledi.’’Artık eski binamız bize yetersiz gelmeye başlamıştı.yeni binamız 3 bin metrekare yetişkin bölümlerimizi de hizmete dahil edince hasta potansiyelimiz arttı ve eski binada haliyle yetersiz gelmeye başladı.Bu binada hastalarımız otopark sorunu yaşamayacak 100 araçlık otoparkımız  mevcut.20 hekim ile hizmet veriyoruz,20 yataklı hasta odamız  mevcut.İleri ki süreçte bakanlık onayı ile farklı kadrolarımız da aramıza dahil edilebilir. 100 kişi istihdam ediyoruz.Uzman çocuk hekimlerinin yanı sıra ,kulak burun boğaz,cildiye,psikolog hizmetleri ,ağız ve diş sağlığı,diyetisyen ,çocuk cerrahisi,sünnet ve estetik birimi ile yeni binamızda hizmetlerimize devam ediyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR