SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Allah Çoluk Çocuğundan Çıkarsın, Kahru Perişan Etsin
Ak Parti’nin 18. Yıldönümü Etkinliğine Damga Vurdu

ÖZEL SEYMEN ‘DE MASAL GÜNLERİ

ÖZEL SEYMEN ‘DE MASAL GÜNLERİ
Bu haber 15 Ocak 2019 - 10:10 'de eklendi

Özel Seymen Eğitim Kurumları Darıca Ayşe Seymen Yerleşkesi Türk Dili ve Edebiyatı zümremizin hazırladığı Değerler Eğitimi / Seymen Masal Günleri etkinlikleri büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

“Masal dinlememiş çocuklar büyüyünce kedi resmini cetvelle çizerler.” düşüncesinden hareketle idarecilerimiz ve öğrencilerimizin rol aldığı etkinliğimizde; Ortaokul Müdürümüz Deniz Çevik Gönül, anlatıcı rolüyle ille de temizlik diyen Küçük Sıvı Sabun masalını ; Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenimiz Halide Çakmak, Ballı Ağaç rolüyle ağacın faydasını vurgulayan Ballı Ağaç masalını; 9/A sınıfı öğrencimiz Ela Nur Öykü Kılıç, anlatıcı rolüyle tembel olsa da bunun zararını en çok kendi gören Keloğlan’ın Keloğlan Kuyuda masalını; 9/A sınıfı öğrencimiz Beril Aksu, anlatıcı rolüyle yalan söylemenin kötü sonuçlarını vurgulayan Pinokyo masalını ve ortaokul beşinci sınıf öğrencilerimiz Ali Baba’nın Çiftliğindeki hayvanlar rolüyle hayvan sevgisini anlatan Ali Baba’nın Çiftliği masalını anasınıfı öğrencilerimiz ve ilkokul 1. ve 2. sınıf öğrencilerimize görsel dramayla anlattılar.

  Masal karakterleriyle kol kola masal diyarlarında gezen minikler keyifle izledikleri etkinliğin sonunda gökten başlarına düşen elmalarını aldılar. Hem anlatıcıların hem de dinleyenlerin büyük keyif aldıkları etkinlik miniklerin tebessümleri ve teşekkürleriyle sona erdi.

Etiketler :


POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR