SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
FETÖ’nün Siyasi Ayağı Kimdir?
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar

ÖZSAR Restraurantlarınınn firari sahibi Mehmet Ali Sarı teslim oldu

ÖZSAR Restraurantlarınınn firari sahibi Mehmet Ali Sarı teslim oldu

FETÖ’nün Kocaeli’nde ki en önemli isimlerinden biri olan FETÖ’den  kapanan  ÖZSAR Restraurantlarınınn firari  sahibi Mehmet Ali Sarı teslim oldu. Uçakla İstanbul’a gelen Sarı, Kocaeli Emniyet’ine getirildi.Fetullahçı terör örgütünün yurtdışına kaçan üyelerinin yakalanması için MİT ve Emniyet’in operasyonları tüm hızıyla sürüyor.

Operasyonlarla ilgili  çok önemli bir gelişme yaşandı. Örgütün ilimizdeki önemli isimleri arasında yer alan, eski Özsar’ın sahibi Mehmet Ali Sarı da yurt dışından gelerek güvenlik güçlerine teslim oldu. Sarı, FETÖ operasyonları kapsamında 15 Temmuz darbe girişiminden 1.5 ay önce gözaltına alınmış, ancak çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılmıştı.

15 Temmuz sonrasında hakkında tekrar yakalama kararı çıkartılan Mehmet Ali Sarı, bu kez polisten hızlı davranarak firar etmişti. Yaklaşık 2.5 yıldır firarda olan Mehmet Ali Sarı’nın, yurt dışından uçakla İstanbul’a gelen Mehmet Ali Sarı, Kocaeli Emniyeti’ne getirilerek ifadesi alınmaya başlandı. Sarı’nın ifadesi alındıktan sonraadliyeye sevk edilmesi bekleniyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR