..."/> Bu Adalet Değil, Siyasi Meseledir | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 25.02.2018 SAAT 08:27:13

07.02.2017 Salı - 16:39

7 aydır cezaevinde olan Sirmen’i karşılamaya; CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Erinç, CHP Körfez İlçe Başkanı Mehmet Kaçar, Hacı Bektaş Veli Derneği eski Başkanı Doğan Demir, CHPli Alpaslan Ceyhan, CHP eski İzmit İlçe Başkanı Selman Yıldırım, CHP Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri ve çok sayıda partili gitti.

as1

KALABALIK ÇIKIŞTA KARŞILADI

17.00’da çıkması beklenen Sefa Sirmen 15 dakika erken çıkarak kendisini karşılamaya gelen büyük kalabalık ile tek tek tokalaşıp geçmiş olsun dileklerini aldı. Yaklaşık 15 dakika süre karşılamanın ardından Sefa Sirmen, büyük bir kalabalık eşliğinde konvoy halinde CHP Kocaeli İl Başkanlığa doğru yola çıktı. Yarım saatlik yolculuk sonunda Sefa Sirmen CHP il binası önüne geldi. Burada da büyük bir kalabalık tarafından karşılanan Sefa Sirmen ilerlemekte zorlandı. Herkesle tek tek tokalaşan Sirmen CHP binasına girdi.

SİRMEN’DEN İLK AÇIKLAMA

Sirmen ilçe binası önünde yaptığı açıklamada “Değerli arkadaşlarım benim için sizlerle birlikte olmak çok anlamlı. Bize uygulanan bu ceza bir adalet meselesi değil. Siyasi meseledir. Vicdanımız rahat. Destekleriniz ve sahiplenmeniz biz güç verdi. En kıymetli varlığımız özgürlük. Mücadelemizi yapıp CHP’yi iktidara taşıyacağız. Yalova Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ASS

ASS2

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.