..."/> ..."> ..."/> Sesimiz gür çıkıyor | TEK KOCAELİ GAZETESİ
TARİH 18.03.2018 SAAT 03:15:26

19.02.2018 Pazartesi - 14:53

Haftalık yönetim kurulu toplantısında konuşan AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti’nin başarısında kadınların büyük emeği olduğunun altını çizerek, ” sesimizin gür çıktığı bir partide itibarlı ve temiz siyaset yapıyoruz” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları olağan yönetim kurulu parti binasında gerçekleştirildi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya yönetim kurulu üyeleri eksiksiz katılım sağladı. Teşkilat çalışmalarının değerlendirildiği toplantının gündeminde, Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla 25 Şubat Pazar günü saat 13.00’da Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek olan kongresi vardı.

‘MİLLİ DEĞERLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ’

Toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Yazıcı, tüm mahallelerde toplantılarının yanı sıra eğitimlerinin ve ev ziyaretlerinin devam ettiğinin bilgisini vererek, “İzmit İlçe Kadın Kolları olarak sadece kendi siyasetimizi değil, kadınların siyasetteki yerini, konumunu artırmak için çok ciddi çaba gösteriyoruz. Teşkilat toplantılarımızla, mahalle seminerlerimizle her alanda kadınlarımıza katkı sağlamaya devam ediyoruz. Biz milli ve manevi değerlerimizi önemseyen bir kadın kollarıyız” dedi.

‘İTİBARLI SİYASET YAPIYORUZ’

AK Parti’nin başarısında kadın kollarının çok büyük emeği olduğuna işaret eden Yazıcı, “Bu başarıda ve kazanmamızda önemli gücümüzün var. Cumhurbaşkanımız kadınları siyasetin öznesi olarak görüyor. ‘Eğer kadınların sorunlarını çözmezsek dünyanın sorunlarını çözemeyiz’ diyen bir genel başkana sahibiz. Bu yolda 4,5 milyon kadın üyesiyle nitelik ve nicelik bakımından dünyada bir numaradır. Bu kapsamda sesimizin gür çıktığı bir partide itibarlı ve temiz siyaset yapıyoruz” ifadelerini kullandı.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.