SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Yalan İddia İle İlgili Sözü Olan Meclis Üyelerine Davet
TÜRK’İŞ’te Ergün Atalay Yeniden Başkan Seçildi

Şiddetli Yağışa Rağmen, Vatandaşlara Mağduriyet Yaşatmadı

Şiddetli Yağışa Rağmen, Vatandaşlara Mağduriyet Yaşatmadı

İzmit’te sabah saatlerinde başlayan şiddetli yağışa karşı İzmit Belediyesi ekipleri, şehir genelinde yürüttüğü çalışmalarla vatandaşlara mağduriyet yaşatmadı. İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yakından takip ettiği yoğun çalışmalar sonucu herhangi bir aksaklık yaşanmadı.

İzmit’te sabah saatlerinde kenti etkisi altına alan şiddetli yağışın ardından Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri hemen harekete geçerek şehir genelinde yoğum çalışma gerçekleştirdi. Ekipler Karadenizliler Mahallesi Dikmeler Sokak üzerinde yağışla birlikte yola kayan toprağı temizleyerek yolu trafiğe açtı. Ayrıca Yenimahalle Mahallesi Buse Sokak’ta yağmur suyunun birikmesini önlemek amacıyla su geçişi için kanal açıldı.

EKİPLER YOĞUN ÇALIŞTI

Alikahya Fatih Mahallesi Cebir Caddesi bölgesinde de yağmur nedeniyle meydana gelen selden dolayı bölgedeki cadde ve sokaklarda zabıta, fen işleri ve temizlik işleri ekipleri ile birlikte çalışmalar yapıldı.  İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyetinde yakından takip ettiği çalışmalar sonucunda herhangi bir aksaklık yaşanmaz iken ekiplerin yoğun çalışmasını gören bölge halkı İzmit Belediyesi’ne teşekkürlerini sundu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR