SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Esnafa Kredi Desteğinde Mağduriyet Giderilsin Çağrısı
Koronavirüsü Yendi

ŞOK İDDİA! Erenkaya’yı Neden Hedef Almış

ŞOK İDDİA! Erenkaya’yı Neden Hedef Almış

CHP Kocaeli İl Kongresi’ne çok az bir zaman kala, Hikmet Erenkaya gazete sahibi tarafından neden yerden yere vurulmaya başlanmış. İzmit’te konuşulanlara göre; Tanzer Ünal ile Hikmet Erenkaya arasında gelişen bir olay varmış. İşte o olay Erenkaya’nın topa tutulmasında baş etkenmiş.

İzmit’in önemli noktalarında konuşulan iddiaya göre; Hikmet Erenkaya ile Tanzer Ünal arasında yakın geçmişte bir olay yaşanmış. Bu gelişen olaydan sonra Hikmet Erenkaya’ya karşı adeta savaş açılmış. Kulağımıza kadar gelen fısıltılara göre; Tanzer Ünal ile Hikmet Erenkaya arasında yaşanan diyalog ikili arasında soğuk rüzgarlar esmesin de en büyük etkenmiş. Erenkaya ve Ünal arasında yaşanan olayın ikili arasında yaşanan özel bir konu olduğu yüksek sesle dillendiriliyor.

CHP Kocaeli İl Kongresi’ne artık çok az bir zaman var. İzmit’te konuşulanlara göre; Hikmet Erenkaya’nın Tanzer Ünal’a siyasetin dışında başka bir konudan dolayı köpürmüş. Bu durum karşısında Tanzer Ünal’ın Erenkaya’yı peşpeşe adeta bombalamaya başladığı herkesin dilinde. Tanzer Ünal’ın Erenkaya’yı hedef alması kongreye nasıl etken yapacak? Hep birlikte göreceğiz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR