SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Kabine Revizyonunda Bakanlık İçin İsmi Geçenler…
Milletvekili Akar’dan Hükümete Gönderme

Tahir Büyükakın Bu Konuya Çözüm Bulacak mı?

Tahir Büyükakın Bu Konuya Çözüm Bulacak mı?

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, vatandaş tarafından CİMER’e şikayet edilmiş.

Edinilen bilgi ve iddialara göre; Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ile görüşmek için randevu talep eden ve talebi karşısında kendisine geri dönüş yapılmayan vatandaş, durumu CİMER’e bildirmiş. CİMER’e yapılan şikayet sonrasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne konuya ilişkin yazı gelmiş.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın herkesle tek tek görüşmesi, randevu taleplerinin hepsine olumlu cevap vermesi mümkün değil. Büyükakın’ın randevu taleplerinin hepsini değerlendirmesi durumunda Kocaeli’ye hizmet noktasında çalışmalar yapılması açısından aksaklıklar yaşanacağı aşikar. Ancak vatandaşların taleplerinin de bir şekilde karşılık bulması ve ilgilenilmesi gerekiyor.

TAHİR BÜYÜKAKIN’IN EKİBİ ZAYIF MI?

Vatandaşların talepleri ve randevular konusunda Başkan Büyükakın’ın yakın ekibinin çözüm bulması ve vatandaşa bir şekilde geriye dönüşler yapılması önemli. Büyükakın’ın ekibi bu konularda çalışma halinde olsa, hem yükü hafifleyecek, hem de vatandaşla başkanın bilgisi dahilinde ilgileniyor olacak ki; böyle bir durumda da Büyükakın, CİMER’e şikayet edilmemiş olacak.

Kentte Başkan Büyükakın’ın yükünü hafifletecek kadro kuramadığı da konuşuluyor. Bakalım Büyükakın bu konuya çözüm bulabilecek mi? Yok bulamazsa CİMER’e daha çok şikayet gider. Bizden söylemesi!

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR