SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
İdlib’de 29 Askerimiz Şehit
Derinceli Esnaf Evinde Ölü Bulundu

Trafik Denetimlerindeki Rakamlar

Trafik Denetimlerindeki Rakamlar

Trafik kazalarının azaltılması, kazalarda yaralanma, sakat kalmaların önüne geçmek ve sevdiklerimizi kaybetmeme amacıyla İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu “Her jandarma ve her polis arkadaşım trafikteki bütün araçları dışarıdan gözetleyecekler. Özellikle emniyet kemeri takmayan, cep telefonu kullanan, yollarda makas atan sürücüleri kendilerine gönderdiğimiz tutanakları tanzimle birlikte ilgili trafik birimlerimize iletecekler ve bu sürücüler hakkında cezai işlem uygulaması yapacaklardır.

” Emirleri doğrultusunda geçtiğimiz aylarda başlayan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Kocaeli’nde bu kapsamda Kasım ayında yapılan denetimlerin sonuçları açıklandı.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığına bağlı trafikle görevli birimleri dışında, tüm Kolluk Kuvvetleri tarafından Kasım ayında Kocaeli’nde yapılan denetimler sonucunda Seyir halinde cep telefonu ile konuşan 412 sürücüye, Trafiği tehlikeye sokacak şekilde şerit değiştiren 85 sürücüye ve Emniyet kemeri kullanmama gereğince 322 sürücüye olmak üzere, toplamda 819 sürücüye, 116 bin 193 TL trafik cezası uygulandı. Uygulamaların bundan sonrada devam edeceği  belirtildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR