SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Ve Babacan Sahada
Aydın Ünlü’den Yıldız’a; İki Üç Günde Saç mı Boyanır?

TÜPRAŞ’tan Duyuru Geldi

TÜPRAŞ’tan Duyuru Geldi
Bu haber 11 Temmuz 2019 - 1:18 'de eklendi

TÜPRAŞ’ta toplu iş sözleşme görüşmeleri yüksek hakem kurulunun işverenin verdiği teklifi onaylamasıyla sonuçlandı. Çalışanlara ilk 6 ay için yüzde %6, ikinci, üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı 6 aylar için ise %5 oranında ücret artışı yapılacak.

TÜPRAŞ’ta işçiyi memnun etmeyen bu gelişme sonrasında işçi alımı başladı. TÜPRAŞ tarafından iş ilanı verildi.

TÜPRAŞ tarafından verilen iş ilanı şu şekilde:

“Tüpraş İzmit Rafinerisi’nde görev yapmak üzere; Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin; Rafineri ve Petrokimya, Petro Kimya, Petrol Sondajı ve Üretimi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Deniz ve Liman İşletme, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, İş Sağlığı ve Güvenliği, İtfaiyecilik ve yangın Güvenliği, Kimya, Laboratuvar, Kimya Teknolojisi Makine, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine Ressamlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Mekatronik, Metal İsleri, Metal Teknolojisi, Metalürji, Malzeme, Motor, Telekomünikasyon, Termik Santral Makineleri, Termik Santrallerde Enerji Üretimi, Tesviye, Torna Tesviye, Kimya Proses, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı, Kontrol Sistemleri, Yangınla Mücadele, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, Kaynak, Kaynak Teknolojisi, bölümlerinden mezun operatör ve teknisyen alınacaktır.

Sınav için adaylarda aranan koşullar; 1- 3’lü vardiya düzeninde çalışabilecek, 2- 1991 ve sonrası doğumlu, 3- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 4- Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan, 5- Kapalı mekân, dar alan, yükseklik vb. alanlarda çalışmaya engeli olmayan, 6- İşe kabulü halinde, Kocaeli Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek, 7- Tercihen MS Office programlarını kullanabilen adayların başvurularını bekliyoruz.

Başvuruların en geç 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 24:00’ a kadar yapılması gerekmektedir. İlana başvuran adaylar, sürece dahil edilmeleri halinde SMS ve e-posta yolu ile bilgilendirilecektir. Elden, e-posta, mektup vb. yollar ile yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. Başvurularında eksik, gerçeğe aykırı veya yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.”

 POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR