SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
ŞOK İDDİA! Ali Babacan’ın Partisi Belli Oldu
CHP’li Vekil Haydar Akar Topa Tuttu

Türk Fotoğrafının Duayenlerinden Ozan Sağdıç Kocaeli’ndeydi

Türk Fotoğrafının Duayenlerinden Ozan Sağdıç Kocaeli’ndeydi

Ünlü fotoğraf sanatçısı Ara Güler’in yakın arkadaşı, Türk fotoğrafının duayenlerinden Ozan Sağdıç, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğunun konuğu oldu.

Kocaeli Fotoğraf Topluluğunun düzenli olarak her Salı akşamı gerçekleştirmiş olduğu “Salı Buluşmaları” büyük heyecanla devam ediyor. Türk fotoğrafçılığına adını yazdırmış ünlü isimleri Kocaelili fotoğraf tutkunlarıyla buluşturan topluluğun bu haftaki konuğu ise büyük üstat Ara Gürel’in yakın arkadaşı ve bu mesleğin duayenlerinden olan Ozan Sağdıç’tı.

HEM DÜŞÜNDÜRDÜ HEM GÜLDÜRDÜ

Salonu hınca hınç dolduran fotoğraf severler, bir dönem Türkiyesini ilgiyle izleme fırsatı buldular. Fotoğraflarındaki gerçekçilik ve ironiyi yan yana kullanan üstat hem düşündürdü, hem de güldürdü. Dönem Türkiyesini ve Anadolu’daki insan yaşantısını, muhteşem karelerle gözler önüne seren Ozan Sağdıç, izleyenlerin büyük beğenisini kazandı.

FOTOĞRAFIN KALBİ BURADA ATIYOR

Anlattığı anekdotlarla da havayı iyice ısıtan Sağdıç, soru ve cevaplarla devam eden sunum-söyleşisini özellikle genç öğrencilerin ve izleyicilerin, fotoğraf hakkında daha fazla bilgilenmeleri ile sona erdirdi. Fotoğraf sunumunun sonunda büyük ustaya, Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu tarafından plaket takdim edildi. Kocaeli Bağımsız Fotoğrafçılar Topluluğu Başkanı Kemal Kaya başta konuğu olmak üzere katılan herkese teşekkür ederek “Fotoğrafın kalbi burada Atıyor” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR