SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
FETÖ’nün Siyasi Ayağı Kimdir?
Liman Değil, İskeleymiş, Yalan Konuşuyorlar

Üç Hilal Bayrağımızı Gebze Belediyesi’ne Dikeceğiz

Üç Hilal Bayrağımızı Gebze Belediyesi’ne Dikeceğiz

MHP’nin Gebze belediye Başkan Adayı belli oldu. Marmara Gazetesi’nin sahibi, Serap Çakır MHP Gebze Belediye Başkan Adayı oldu.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin oluru ile Gebze Belediye Başkan Adayı olan Serap Çakır, sıcağı sıcağına sosyal medya hesabından duygularını ifade etti. Çakır ‘Liderimizi utandırmayacağız, bizim aklımız fikrimiz Gebzedir diyerek Üç Hilalli bayrağımızı Gebze Belediyesi’ne dikip liderimize hediye edeceğiz’ ifadelerini kullandı.

SERAP ÇAKIR’I TANIYALIM

07 Ocak 1978 yılında Kocaeli’nin Gebze ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Gebze de tamamlamıştır.

19 Mayıs Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü-Medya ve İletişim alanında, Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümlerinde okudu.

Kendisine ait Kontak Gayrimenkul ve Yatırım Danışmalığı firmasında iş hayatına başlayarak firma çatısı altında Gebze bölgesinde Araç Kiralama sektöründe işletme sahibi ve yönetici olarak çalıştı. Kurumsallık, modernlik ve yenilik kattığı Araç Kiralama sektöründe Gebze ve Kocaeli Bölgesi’nin aranan ismi oldu. Gebze halkının sektöre karşı olan olumsuz yaklaşımını güvene çevirdi.

2015 yılı Mart ayında devraldığı Gebze Marmara Gazetesi, internet sitesinin imtiyaz sahibi olarak, Kontak Gayrimenkul firma sahibi ve Kölikli Turizm firmasının ortağı olarak iş hayatına devam etmektedir.

2015-2017 yılları arasında Gebze Spor Kulüp Başkanvekilliği 2016-2017 yılları arasında Gebze spor engelliler spor kulüp başkanlığı görevini yürüttü. Dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi olan olimpiyatların (Special Olympics) turnuvalarının Gebze de düzenlenmesini sağlayarak ev sahipliği yaparak ilçe de bir ilki gerçekleştirdi.Çeşitli sivil toplum kuruluşlarıyla ortak projeler düzenledi.

Düzenlenen Bölgesel yarışmalarda yılın en başarılı iş kadını birincilik ödülü, yılın en iyi internet gazetesi ödülü ve Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından Engellilere Destek özel ödülü verildi.

Gönül bağıyla bağlı olduğu Milliyetçi Hareket Partisi’ne 2015 yılından itibaren üye olan Serap Çakır evli ve iki çocuk annesidir.

 

SERAP ÇAKIR’DAN AÇIKLAMA

 

Serap Çakır bir gönderi paylaştı.
1 saat

#MHP #GELECEK #GEBZE #GÜZELLEŞECEK
“Benim Aklım Hep Türkiye’dir” diyen Liderimizi utandırmayacağız İnşaallah.
#Bizim #Aklımız #Hep #GEBZEDİR diyerek Üç Hilalli Bayrağımızı Gebze Belediyesine dikip Gebze Belediyesini Liderimize hediye edeceğiz.

MHP Gebze Belediye Başkan Adayı 
Serap Çakır

 

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR