SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Caminin Minaresini Verici İstasyonu Yapmışlar!
Körfez İsmail Baran’ı Mumla Arayacakmış!

Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyorlar

Yarın Seçim Varmış Gibi Çalışıyorlar

AK Parti’nin 105. Danışma Meclisi’nde attıkları sloganlarla coşkuyu zirveye çıkaran AK Gençler, dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürüp, partililerden takdir topluyor.

TAKDİR TOPLUYORLAR

AK Parti’nin 105. Danışma Meclisi’ne damgasını vuran Kocaeli’nin AK Gençleri, partililerin takdirini toplamaya devam ediyor. Her programa katılım, gösterip bir anda ortamın atmosferini değiştiren AK Gençler, sanki yarın seçim olacakmış gibi gece gündüz demeden çalışıyor. Bilhassa düğün ve cenazelere katılım gösterip, gelenek göreneklerimize de sahip çıkan gençler, dava arkadaşlarını iyi günde de kötü günde de yalnız bırakmıyor.

“ARI GİBİ ÇALIŞIYORUZ”

Günde ortalama en az dört ilçede programlar gerçekleştiren Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, “Arı gibi çalışmak ruhumuzda var. Biz Kocaeli AK Parti teşkilatı olarak çok güçlü ve büyük bir aileyiz, teşkilatımızda görev yapan ve geçmişte görev yapmış abilerimizin ablalarımızın ve genç kardeşlerimizin mutlu ve hüzünlü günlerinde sevinçlerine ve acılarına ortak olmak görevimiz. Bu sebeple sadece seçim zamanlarında değil her daim teşkilatımızın ve teşkilat mensuplarımızın emrinde ve yanlarında olacağız” dedi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR