SON DAKİKA

Tek Kocaeli Gazetesi | Kocaeli Haber | Kocaeli Son Dakika | Kocaeli Gündem
Koç Holding’ten Büyük Hizmet
Liselere Geçiş Sınavı Nasıl Olacak?

Yeni Siyasi Oluşumların Kıskacında

Yeni Siyasi Oluşumların Kıskacında

Ak Partili Ayhan Yalçın, 31 Mart yerel seçimleri sürecinde ortaya koyduğu projelerle dikkat çekmiş ve hayalindeki Kandıra’yı ortaya koymuştu.

Geniş kesim tarafından tanınan ve üst düzey siyasi çevresi bulunan Ayhan Yalçın, Kandıra için ortaya koyduğu projelerle yerel seçim sürecinde dikkatleri üzerine toplamıştı. Kandıra’yı tarım merkezi haline getirmekte kararlılığını ortaya koyan Yalçın, bunu defalarca vurgulamıştı. Kandıra’ya çöp depolama alanı yapılması düşünülürken, en çok tepki gösterenlerden oldu.

Kandıra’ya hizmeti düşünen vizyon sahibi bir adam var. Kandıra ve kent siyasetinin faydalanacağı değerlendireceği bir isim var. Öngörüsüyle, projeleriyle kente hizmete katkı sunacak Ayhan Yalçın var. Yerel yöneticilerin böyle bir isimden faydalanması gerekirken, benim önüme geçer korkusuyla hareket ettikleri görülüyor.

Ak Parti’li Ayhan Yalçın’a yeni siyasi oluşumlardan da teklif geldiği konuşuluyor. Bakalım kent ve Kandıra, vizyon sahibi bir isim olan Ayhan Yalçın’dan faydalanabilecek mi? Yalçın’ın önümüzdeki siyasi süreçte önemli noktalara gelebileceği belirtiliyor.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
HABER İHBAR